Оновлений Acunetix v13 вже вийшов. Впроваджено багато цікавих функцій. Розбираємо детально, які саме.

УПРАВЛІННЯ ВЕБ БЕЗПЕКОЮ ТА БЕЗПЕКОЮ МЕРЕЖІ З ОДНОГО ІНТЕРФЕЙСУ

Acunetix тепер повністю інтегрований з мережевим сканером. З’явилася можливість перевірити безпеку веб-додатків і веб-серверів одночасно. Також, управління відбувається з одного інтерфейсу. Тобто, за ціною веб сканеру тепер ви отримаєте і повноцінний сканер мережі.

ВИЯВЛЕННЯ ШКІДЛИВОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Шкідливе ПЗ (наприклад віруси) – це основна загроза кібербезпеки, яка може вплинути і на веб-сайти (і на бізнес). Acunetix може допомогти виявити шкідливі програми на веб-сайтах і в веб-додатках шляхом інтеграції з відомими службами і програмним забезпеченням для виявлення шкідливих програм. Це дуже важливо, тому що невиявлені шкідливі програми впливають на продуктивність веб-сервера, змушують користувачів бачити мітки шкідливих програм у своїх браузерах і знижують довіру і рейтинг SEO сайту. Acunetix захищає веб-ресурси від шкідливих програм двома способами: виявлення шкідливих посилань і виявлення шкідливих файлів.

ЗНИЖЕННЯ ЧАСУ СКАНУВАННЯ ДОДАТКІВ

Завдяки новій технології SmartScan, Acunetix дозволяє виявити до 80% вразливостей в перших 20% сканування. Acunetix тепер дозволяє створювати додаткові скани. Додалася можливість сканувати тільки ті частини веб-додатків, які були змінені (інкрементне сканування). Це зручно, коли використовується з інтеграціями CI / CD.

НОВИЙ ІНТЕРФЕЙС

На додаток до цих та інших інновацій розробники також поліпшили призначений для користувача інтерфейс Acunetix, створивши абсолютно новий інтерфейс. Acunetix тепер не тільки виглядає набагато краще, але і більш інтуїтивно зрозумілий і надає більше можливостей, таких як фільтрація і сортування вразливостей.

КОРОТКИЙ ПІДСУМОК ОСНОВНИХ ОНОВЛЕНЬ:

  • Повна інтеграція зі сканером мережі для комплексного управління вразливостями.
  • Сканування на наявність шкідливих програм з використанням Windows Defender або ClamAV.
  • Революційний движок SmartScan – виявлення до 80% вразливостей в перші 20% сканування.
  • Інкрементне сканування – можливість сканувати тільки ті частини веб-додатків, які змінилися.
  • Новий, поліпшений користувальницький інтерфейс – більш привабливий, інтуїтивно зрозумілий, з великою кількістю опцій.

Захистіть свої веб-ресурси за допомогою останніх інновацій від лідера в області безпеки веб-додатків.