Уявіть, що у вас є найпростіший у використанні сканер безпеки та ще й на самій простій у використанні операційній системі – тепер це можливо. Acunetix вже доступний на macOS.

Ви можете використовувати всю міць Acunetix, використовуючи обрану вами операційну систему, будь то Windows, Linux, macOS або хмара. Ви можете почати сканування своїх додатків всього за декілька кліків, але Acunetix не тільки простий, але і потужний. Жоден інший сканер вразливостей веб-додатків не дозволить вам проводити інтерактивне тестування безпеки додатків (IAST) разом з out-of-band скануванням, скануванням на наявність шкідливих програм і багатьом іншим. Жоден інший сканер не робитиме це так швидко і ефективно, виявляючи вразливості та надаючи приклади даних, до яких у користувача не повинно бути доступу.

Acunetix – це постійні інновації. Він був піонером динамічного тестування безпеки додатків (DAST), був першим сканером безпеки веб-додатків бізнес-класу в Linux, а тепер і першим сканером вразливостей на macOS.