Компанія Acunetix завжди відповідально ставитися до безпеки, будь-то кібербезпека або ж безпека здоров’я і життя. У світлі складної ситуації, що виникла у зв’язку з COVID-19, Acunetix вирішили вжити заходів для підтримки організацій, що займаються боротьбою з вірусом або надають допомогу в цій боротьбі.

Acunetix пропонує безкоштовну ліцензію Acunetix Premium для захисту відповідних організацій від злому веб-сайтів та мережі. До таких організацій відносяться ті, які підтримують боротьбу з COVID-19, будь-то державні органи, постачальники медичного обладнання, медіа, організації, що займаються дослідженням вакцин, медичними дослідженнями, доглядом за пацієнтами, лікарні, служби швидкої допомоги, компанії, що займаються доставкою харчових продуктів та багато інших.

Acunetix готова надати до 20 локальних ліцензій на 90 днів кожній з таких організацій, компаній чи підприємству.

Чому виникла така ініціатива?

Будучи членом світової спільноти, в Acunetix вважають важливим зробити свій внесок в підтримку боротьби проти COVID-19. Вже було багато гучних кібератак і може бути більше. Крім того, ряд організацій, що беруть участь в боротьбі проти COVID-19, вже є клієнтами Acunetix, а це показник якості продуктів.

*Спеціальна пропозиція буде діяти включно до 30 квітня 2020