Бета-версія Acunetix v13 на MacOS доступна для тестування. Компанія збирає відгуків, щоб і надалі продовжити покращення Acunetix.

Важливо те, що всі функції продукту Acunetix v13 доступні на платформі MacOS.

На даний час, Acunetix був протестований на Catalina (MacOS 10.15) і Mojave (MacOS 10.14).

Як встановити:

Запустіть програму установки, утримуючи клавішу «Command» (⌘), клацніть правою кнопкою миші значок PKG; потім натисніть кнопку «Відкрити» в інформаційному діалоговому вікні. Після того, як ви підтвердите ліцензійну угоду і локальний жорсткий диск, на який хочете встановити Додаток, програма установки скопіює файли на Mac.

Вам буде запропоновано ввести свою адресу електронної пошти і безпечний пароль – це глобальний адміністратор для доступу до Acunetix. Потім вам буде запропоновано ввести ім’я хоста, з яким ви хочете отримати доступ до Acunetix – якщо ви НЕ маєте намір отримати доступ до Acunetix з іншого комп’ютера, тоді буде достатньо локального хоста за замовчуванням. Після цього, запуститься скрипт конфігурації, який, в свою чергу, запустить призначений для користувача інтерфейс Acunetix в браузері за замовчуванням. Залишається натиснути кнопку остаточного підтвердження, щоб вийти.