ArcusTeam була заснована командою досвідчених професіоналів в сфері кібер-безпеки, які мають величезний досвід превентивного моніторингу та ліквідації наслідків атак. Всі свої знання вони вклали в унікальне рішення для управління поверхнею атаки для підключених пристроїв. Передова запатентована технологія ArcusTeam являє собою унікальне, централізоване і неупереджене рішення SaaS для управління поверхнею атаки.

Device Total – флагманський продукт компанії – забезпечує видимість всіх пристроїв, безперервно прогнозуючи, виявляючи, оцінюючи, встановлюючи пріоритети і усуваючи будь-які потенційні кіберзагрози, які виходять від підключених пристроїв. Надаючи клієнтам додатковий рівень кібербезпеки, DeviceTotal дозволяє діяти проактивно, а не пасивно на поверхню атаки. Він забезпечує цілісну видимість і контроль ризиків і безпеки підключених пристроїв, оскільки виявляє загрози ДО того, як вони досягнуть поточних і майбутніх мереж.

DeviceTotal

DeviceTotal – перша в галузі платформа управління поверхнею атаки повного життєвого циклу (ASM – Attack Surface Management) для підключених пристроїв, IoT і єдине пре-когнітивне ASM-рішення. Безагентне рішення, засноване на передовій запатентованій технології, дозволяє випереджати загрози, забезпечуючи повну видимість поверхні атаки підключених пристроїв і Інтернету речей (IoT). Крім того, ПЗ забезпечує безпеку і аналізує загрози для того, що Microsoft називає наступним великим вектором атаки – прошивки. Ця прогалину в системі безпеки в даний час відкриває для організацій величезну кіберзагрозу. DeviceTotal забезпечує три рівні аналізу ризиків: пристрій, сайт та організація, безперервно прогнозуючи, виявляючи, оцінюючи і визначаючи пріоритети загроз, пов’язаних з підключеними пристроями і пристроями Інтернету речей для мережі.

Як це працює?

Аналіз

Проаналізуйте оцінку поверхні атаки і метрики ризику для кожного підключеного пристрою в мережі, визначивши всі відомі уразливості і потенційні zero-day

Розрахунок

Виявити ризики пристрої та мережі, а також всю природу поверхні атаки в контексті вашої організації

Зменшення ризиків

Отримайте доступ до чіткої практичної аналітичної інформації – рекомендацій з безпеки, включаючи рекомендовані оновлення програмного забезпечення, виправлення або рекомендації по обхідним шляхам (тимчасовим мірам)

Контроль

Розставляйте пріоритети у відповідях на основі бізнес-контексту організації, сайту або пристрою, ризику, впливу і т. l., а також відстежуйте результативність своїх дій

Основні можливості

Перше в галузі рішення для управління поверхнею пре-когнітивних атак

Визначення рівня ризику для кожного пристрою, сайту і всієї організації

Запобігання, пом'якшення та викорінення загроз на основі контексту для майбутніх підключених пристроїв

DeviceTotal досягає перерахованого вище на основі нового підходу – команда професіоналів створила єдиний в світі каталог, який включає всі пристрої і їх стан безпеки. Для цього ArcusTeam використовує унікальні глибокі технології:

  • CRA (Контекстна оцінка ризиків)
  • ARE (автоматичний зворотний інжиніринг)