BullGuard Internet Security отримав вищу і найбільш бажану нагороду Інституту AV-TEST – нагороду AV Test Award за встановлення нових стандартів захисту кібербезпеки споживачів.

AV-TEST, незалежна лабораторія тестування, яка ретельно оцінює продукти кібербезпеки, відмітила:

«BullGuard Internet Security забезпечує кіберзахист «найвищого рівня». Він виділявся серед конкурентів, оскільки незмінно демонстрував «видатні досягнення в комплексних тестах протягом усього тестового року».

Компанія AV-Test також додала: «У 2020 році BullGuard вдалося зарекомендувати серед конкурентів, змінивши правила гри в безперервній боротьбі з кіберзлочинцями».

Премія 2020 року була в категорії продуктивності. BullGuard Internet Security посів перше місце завдяки надзвичайно невеликому навантаженню на системні ресурси, водночас забезпечуючи відмінний захист пристроїв.

Споживчу кібербезпеку часто критикують, тому що вона може спричиняти навантаження на системні ресурси, що згодом сповільнить роботу комп’ютерів.

Однак завдяки передовому дизайну і постійному розвитку BullGuard Internet Security використовує мінімальні системні ресурси, що дозволяє комп’ютерам працювати з оптимальною продуктивністю. У поєднанні з багаторівневим захистом, включаючи динамічне машинне навчання, яке виявляє і блокує нові загрози у міру їх появи, це явний переможець для клієнтів.

Гвідо Хабіхт, генеральний директор AV-TEST, сказав: «Завдяки рішенню «Internet Security» BullGuard без сумніву демонструє, що надійний захист споживчих ПК на Windows не обов’язково повинен відбуватися за рахунок продуктивності. Для звичайних користувачів це вагомий аргумент на користь використання цього пакета безпеки».

«Разом з тим ця нагорода викликає довіру серед споживачів, корпоративних користувачів і представників засобів масової інформації по всьому світу, які стежать за результатами регулярних тестів продуктів, що проводяться Інститутом AV-TEST, і керуються ними».