BullGuard отримав найвищий рейтинг за свій захист, високу продуктивність і простоту використання.

AV-Test, незалежна лабораторія, яка оцінює антивіруси та захисне програмне забезпечення, поставила BullGuard максимально можливу оцінку за трьома категоріями: захист, продуктивність і зручність використання.

Лабораторія AV-Test оцінила антивірусне програмне забезпечення від десяти найбільших виробників (включаючи BullGuard) на домашніх комп’ютерах з операційною системою Windows 10. Випробування проводилися протягом листопада-грудня 2019 року. BullGuard був лише одним з трьох постачальників, які пройшли тести з максимально можливою оцінкою.

Ці результати є найбільш актуальними в довгій низці рейтингів із захисту та продуктивності. Справедливо сказати, що BullGuard незмінно добре показує себе в цих тестах. Враховуючи, що забезпечення найкращого ​​захисту, висока продуктивність і простота використання є головними цілями BullGuard, це не дуже дивно.

Наприклад, вдосконалене машинне навчання недавно з’явилося в захисті BullGuard. Воно призначене саме для виявлення нових шкідливих програм і запобігання їх роботи до того, як вони стартували.

Простота використання також є основоположним принципом BullGuard. Занадто часто ПО для забезпечення безпеки споживача стає надмірно складним, коли в цьому немає необхідності, тому BullGuard дуже простий у використанні.