Віруси-вимагачі – це проблема, яка завдає значної шкоди багатьом організаціям по всьому світу. Здавалося б, компанія встановила антивірус та може бути в безпеці. Однак, трапляється і таке, що антивірусне рішення може не впорається зі своєю задачею і компанія втратить важливу інформацію та зазнає фінансових збитків.

Компанія Медсервісгруп1 зазнала фішингової-атаки. Їхній антивірус виявився безсильним перед вірусом під назвою Dharma2. Через цю атаку постраждала фінансова інформація та бухгалтерська система. Зрозуміло, що після такої ситуації, компанія захотіла зміцнити свою систему безпеки та оновити антивірусне рішення.

Однією з вимог Медсервісгруп до нового антивірусу була простота в налаштуваннях. І саме BullGuard3 найкраще відповідав їй серед конкурентів.

До ключових чинників, чому компанія обрала саме BullGuard можна також віднести:

Захист в Інтернеті, призначений спеціально для офісу, охоплює ПК, Mac та Android

Простий, єдиний хмарний портал адміністрування

Налаштування та розгортання протягом декількох хвилин

Команди та сповіщення в режимі реального часу

Детальна звітність (для пристроїв, завдань та загроз)

Налаштування безпеки для мобільних пристроїв

Використовує мало ресурсів, не потребує значних технічних вимог

1.Медсервісгруп – українська компанія, яка займається постачанням та встановленням медичного обладнання.

2.Вірус Dharma – це криптовірус, який вперше вразив світ у 2016 році, і все ще регулярно випускає нові версії. Дхарма передається через спам електронною поштою та незахищені RDP-з’єднання. Він використовує AES-алгоритм для шифрування даних і відправляє повідомлення з вимогою викупу в кожну з інфікованих папок – Info.hta або FILES ENCRYPTED.txt – з проханням зв’язатися з розробниками за вказаною адресою електронної пошти та оплатити розшифровку.

3. BullGuard – європейська компанія-розробник рішень з кібербезпеки з 19 ти-річним досвідом, орієнтована на надання споживачам та малому бізнесу впевненості в абсолютній безпеці.