Нова версія v21 Premium Protection, Internet Security і Antivirus піднімає захист від теперішніх та майбутніх загроз на новий рівень!

Крім удосконалень популярних функцій, таких як Game Booster і Identity Protection, дві дуже важливі особливості цього випуску: динамічне машинне навчання і багаторівневий захист. Разом вони гарантують, що клієнти BullGuard завжди матимуть оптимальний захист від новітніх загроз.

Динамічне машинне навчання

Постійний аналіз та вивчення загроз, які фахівці компанії BullGuard виявляють по всій клієнтській базі, дають можливість новітнім продуктам постійно покращувати захист, забезпечуючи виявлення і блокування будь-якої потенційно шкідливої поведінки в режимі реального часу, включаючи загрози нульового дня, перш ніж вони зможуть завдати збитків.

Багаторівневий захист

Завдяки безпрецедентним шести рівням захисту продукти BullGuard покривають весь спектр небезпечних ситуацій. І, що найбільш важливо, захищають пристрої навіть в автономному режимі, щоб відобразити складні шкідливі програми та інші загрози, які ініціюють свої атаки, розриваючи підключення до Інтернету.

Ці інновації не тільки покращують продуктивність захисту, але і знижують залежність від локальних вірусів завдяки динамічному машинному навчанню та використанню хмарного виявлення, продукти BullGuard ще менше споживають ресурси комп’ютера. І так само прості у використанні, як очікують клієнти. З недавнім запуском захисту конфіденційності від BullGuard VPN, лінійка продуктів v21 пропонує найбільш повний набір доступних засобів кібербезпеки і онлайн-захисту.