BullGuard – європейська компанія-розробник рішень з кібербезпеки з 19ти-річним досвідом, орієнтована на надання споживачам та малому бізнесу впевненості в абсолютній безпеці.

Захист даних, ідентичності та конфіденційності – вдома, в офісі та в дорозі. Продуктовий асортимент BullGuard поширюється на захист ПК, MAC, планшетних ПК та смартфонів Android. BullGuard Small Office Security – флагманський продукт компанії – спеціалізована, керована хмарою, служба захисту кінцевих точок, розроблена спеціально для невеликих офісів.

Видатний захист

Тришаровий захист, що блокує всі типи загроз від зловмисного програмного забезпечення, запобігає доступу до шкідливих веб-сайтів і зупиняє вимагачів (ransomware), зберігаючи у безпеці всі пристрої в режимі реального часу.

Виключно простий

У вас є бізнес для ведення бізнесу. Ви дійсно хочете зануритися в управління кібербезпекою? Звичайно, ні. BullGuard Small Office Security – захист вже не може бути простішим.

Захист усіх пристроїв

Заблокуйте свої робочі станції та ноутбуки від зловмисного програмного забезпечення та захистіть усі смартфони та мобільні пристрої Android, коли ваша команда по за межами офіса.

Просте управління з Cloud Admin Portal

Безпека не має бути складною.
BullGuard Small Office Security дозволяє централізоване та ретельне всебічне управління з дуже простого хмарного порталу.

Центр повідомлень

Після виявлення “подій”, таких як пристрої, що потребують оновлення, або перебувають в режимі офлайн протягом тривалого часу, сповіщення надсилаються до Центру сповіщень. Ці події також включають стан будь-якого пристрою, виявлення зловмисного програмного забезпечення та оновлення статусу ліцензії.

Це забезпечує адміністратору огляд загального стану безпеки.

Розгортання програми

Дуже просто запрошення надсилається електронною поштою працівникові, або адміністратор завантажує інсталятор програми та поширює його на всі пристрої. Ніяких облікових даних не потрібно, розгортання здійснюється у фоновому режимі, тихо і швидко.

Управління ліцензією

Адміністратор може деактивувати наявні установки, запропонувати новим працівникам встановити захист на своїх пристроях та придбати нові ліцензії на пристрої за потребою.

Статус безпеки мережі

Простий огляд усіх захищених пристроїв доступний одним клацанням миші. Якщо пристрій незахищений, оновлення відсутнє або є інфекція, негайне повідомлення надсилається адміністратору.

Групи

Налаштування групи можна застосувати віддалено до пристроїв. Наприклад, групи пристроїв можуть бути визначені відповідно до ролей та завдань користувачів, а конкретні правила віддалено виконуватись.

Управління акаунтом

Управління безпекою компанії ніколи не було простішим. Адміністратор може оновити дані компанії та користувачів одразу в хмарній консолі.

Віддалені команди

Віддалені команди включають сканування та оновлення пристроїв, відключення та включення, видалення карантинних файлів macOS та Windows та перезапуск пристроїв Windows для видалення інфекцій. На пристроях Android можуть бути надіслані команди знаходження, стерти або сигнал, якщо пристрій загублено або вкрадено.

Технічні характеристики

Операційна система

Windows 7 і вище
Mac OS X El Capitan і вище
Android 5.0 Lollipop і вище

Технічні вимоги

RAM: 2 GB
Disk space: 2 GB
підключення до інтернету

Підтримувані браузери: Google Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari

Мови

Англійська, німецька, датська, французька, голландська, італійська, бразильська португальська, іспанська