Офіційно випущено важливе оновлення Endpoint Protector, рішення щодо запобігання втрати даних (DLP) корпоративного рівня для комп’ютерів з Windows, macOS і Linux. Остання версія рішення для кількох ОС, Endpoint Protector 5.2.0.9, пропонує ключові функції, які допоможуть великим компаніям в таких галузях, як фінансові послуги, охорона здоров’я, страхування і право, ефективно захищати дані в епоху роботи з дому.

Розширений Deep Packet Inspection (DPI)

У модулі Content Aware Protection значно поліпшили функціональність Deep Packet Inspection (DPI). У Endpoint Protector 5.2.0.9, включивши DPI, тепер можна заблокувати незахищений доступ через HTTP і обмежити доступ користувачів. З іншого боку, передача HTTPS регулюється політиками захисту контенту. Тексти в додатках для обміну миттєвими повідомленнями також можна перевіряти на наявність конфіденційної інформації. DPI може відстежувати контент в найпопулярніших додатках для обміну миттєвими повідомленнями, включаючи Slack, Skype і Microsoft Teams, а також в браузерах для онлайн-додатків, таких як Google Spreadsheet і Facebook Post. Деталізація функціональності також була покращена, і в останній версії Endpoint Protector можна включати або відключати Deep Packet Inspection для кожного окремого додатка.

Розширені налаштування користувача

У компанії розуміють, що майбутнє більшою мірою орієнтоване на користувачів, і в новій версії розробники поліпшили призначені для користувача налаштування в модулі керування пристроями. Функціональні можливості тепер включають відстеження файлів і тіньове копіювання файлів, роботу за межами мережі і в неробочий час і багато іншого.

Покращення PII (personally identifiable information)

Що стосується модуля eDiscovery, акцент був зроблений на поліпшенні механізму виявлення PII (персональних даних). Також були додані додаткові попередньо визначені PII, щоб допомогти клієнтам дотримуватися стандартів PCI DSS, GDPR і CCPA.

Попередній перегляд зображення

У модуль примусового шифрування була додана нова корисна функція, і тепер доступна можливість попереднього перегляду зображень на зашифрованій стороні. Основна перевага цього попереднього перегляду полягає в тому, що користувачі можуть швидко зрозуміти, що містить зображення. Внесено поліпшення для кращої взаємодії з користувачем і більш детального адміністрування зашифрованих дисків.

Підтримка захисту від загроз нульового дня для macOS Big Sur і Apple Silicon

Не так давно, Apple оголосила про оновлення своєї ОС. Тепер вона буде називатися macOS Big Sur і значно відрізнятися від попередніх. Агент kextless, який доступний в Endpoint Protector, дозволить користувачам оновитися до останньої версії ОС і перейти на захист DLP на основі розширень системи.

Підсумки

Оскільки в компанії розуміють, наскільки важливим є захист конфіденційних даних незалежно від фізичного розташування кінцевої точки, в Endpoint Protector 5.2.0.9 зосередилися на включенні функцій, які можуть допомогти підприємствам забезпечити безпеку даних, навіть коли співробітники працюють віддалено. Оскільки Deep Packet Inspection широко використовується багатьма клієнтами, остання версія поставляється з розширеними настройками функціональності, що дозволяють поліпшити перевірку мережевого трафіку і більш деталізованими настройками.