Остання версія Endpoint Protector робить управління користувачами і політиками захисту від втрати даних ще простіше.

Сучасним компаніям потрібні надійні стратегії захисту даних, щоб випереджати нові загрози безпеки, з якими вони стикаються. Ось чому Endpoint Protector зосереджує зусилля на розробці і наданні функцій, необхідних для захисту конфіденційних даних, а також на забезпеченні продуктивності кінцевих користувачів.

Ось кілька ключових оновлень Endpoint Protector 5.4.0.0, від User Remediation до глибшої інтеграції з Azure AD.

А більш детально розглянемо все на вебінарі, що відбудеться 30 вересня (четвер), об 11:00

Підвищення продуктивності за допомогою User Remediation

User Remediation* – важлива нова функція, яку можна застосувати до політик захисту від втрати даних в Endpoint Protector 5.4.0.0. Якщо цей параметр включений, ваші користувачі зможуть перевизначити політику захисту від втрати даних, додавши для цього обгрунтування. Ця функція, доступна для модуля Content Aware Protection, значно покращує взаємодію з кінцевими користувачами і скорочує час, який група адміністраторів витрачає на відповіді на заявки і запити, щоб обійти обмеження політики.

*доступно для тарифних планів Endpoint Protector Premium

Синхронізація користувачів з Azure Active Directory (AD)

Функція захисту кінцевих точок вже має інтеграцію зі службами каталогів, такими як Microsoft Active Directory і Azure Active Directory. Остання версія Endpoint Protector тепер поставляється з повною підтримкою API-інтерфейсу Azure Active Directory Graph, що дозволяє адміністраторам синхронізувати посвідчення і профілі користувачів з Azure Active Directory з Endpoint Protector, оптимізуючи управління користувачами і забезпечуючи правильне застосування політик DLP.

Можливість відкликати тимчасовий пароль

Endpoint Protector пропонує адміністраторам можливість згенерувати автономний тимчасовий пароль (OTP), який надає тимчасовий необмежений доступ до певного пристрою, комп’ютера або користувача. В останній версії розробник поліпшив цю функцію, і тепер активовані одноразові паролі також можуть бути відкликані. Ще одне нововведення: тільки суперадміністратора можуть бачити універсальні одноразові паролі.

Робота з URL-адресами

Функції DPI тепер забезпечують більшу гнучкість і точність при застосуванні політик DLP. Починаючи з Endpoint Protector 5.4.0.0, коли функція DPI включена, клієнти можуть визначати категорії URL-адрес, які вони хочуть відстежувати або блокувати, наприклад соціальні мережі або веб-сайти потокового відео. Категорії можуть бути створені вручну або можуть бути імпортовані, і ця функція дає можливість заблокувати основний домен і / або піддомени веб-сайту.