Останнє оновлення продукту містить функції безпеки корпоративного рівня і важливі поліпшення наявних функцій, які допомагають ефективніше захищати дані та запобігати їх витоку.

Endpoint Protector 5.3.0.0 орієнтований на корпоративні вимоги для захисту даних, пропонуючи розширені функції й можливості, які забезпечують безпеку, гнучкість і відповідність вимогам для великих компаній. З останньою версією продукту стало простіше захищати конфіденційні дані та управляти ними в постійно мінливих умовах, особливо в контексті роботи з дому.

Ось короткий виклад найбільш важливих змін, внесених в нову версію:

Безпека підприємства

Endpoint Protector 5.3.0.0 представляє функцію Smart Group, яка автоматично призначає комп’ютери або користувачів певним групам на основі їх узгодження імен. Ця функція спрощує і прискорює розгортання рішення, знижує час окупності шляхом економії часу ІТ-відділів і забезпечує додаткову гнучкість при необхідності автоматичної адаптації користувачів.

Оновлення Device Control

Модуль Device Control (управління пристроями), який контролює USB-порти та периферійні порти, має кращу підтримку пристроїв Bluetooth, включаючи поліпшену ідентифікацію для Bluetooth гарнітури і управління передачею файлів через Bluetooth для не спарених пристроїв у Windows. Також розширили функцію відстеження файлів, що дозволяє клієнтам визначати напрямок трафіку на комп’ютерах під управлінням Windows і macOS 11.0. Це може бути «Вихідний трафік», «Вхідний трафік» або «Обидва».

Поліпшення Deep Packet Inspection

Функціональність Deep Packet Inspection (DPI) в модулі Content Aware Protection була поліпшена, що забезпечило кращу сумісність між Endpoint Protector і Secure Web Gateways. У Endpoint Protector 5.3.0.0 також стало можливим виявляти вихідний код в буфері обміну та конфіденційні дані по змісту і метаданих друкованих документів. Журнали та звіти тепер містять додаткову інформацію таку, як ідентифікатор виробника пристрою, ідентифікатор продукту та серійний номер.

Покращена підтримка macOS

Endpoint Protector 5.3.0.0 включає поліпшену підтримку пристроїв Apple з процесорами M1 на базі Arm, а також macOS Big Sur і AWS EC2. Він також містить виправлення для користувачів Windows і Linux, дозволяючи підприємствам розв’язувати проблеми безпеки даних незалежно від операційних систем.

Оновлення eDiscovery

Модуль eDiscovery, який сканує дані в стані спокою, отримав поліпшену деталізацію, включаючи сім недавно охоплених PII і три нових типа файлів. Це допомагає забезпечити безпеку конфіденційних даних та дотримуватись всіх нормативних вимог.

Покращений досвід користувача

В останнє оновлення також були включені поліпшення взаємодії з користувачем, такі як можливість перемикання між стандартними повідомленнями ОС або pop-up повідомленнями для клієнта Endpoint Protector.