Остання операційна система Apple нарешті вийшла, і розробник DLP-системи CoSoSys  раді повідомити, що їх рішення сумісні з macOS Catalina.

Будучи найсучаснішим DLP на ринку для користувачів Mac, Endpoint Protector пропонує повну підтримку zero-day для нових операційних систем Apple.

MacOS Catalina була представлена на заході WWDC у червні 2019 року та була в бета-версії до 7 жовтня 2019 року, що дозволяє розробникам протестувати програмне забезпечення та повідомляти про будь-які проблеми Apple.

З першого дня запуску нової ОС DLP-система Endpoint Protector сумісна і готова до роботи.

macOS Catalina: короткий огляд

Однією з найважливіших змін в останньому macOS є те, що iTunes було ліквідовано та замінено трьома новими автономними програмами: Apple Music, Podcasts та TV.

Sidecar – одне з найцікавіших оновлень, які приносить Catalina; це новий вбудований інструмент, який дозволяє користувачам розширити робочу область. Завдяки цій функції iPad можна використовувати як додаткові дисплеї для пристроїв Mac або MacBook як дротовими, так і бездротовими.

Поряд з новими можливостями було вдосконалено багато існуючих функцій. Популярні додатки, такі як Фото, Нотатки, Нагадування та Safari зазнали значних змін.

Заходи безпеки посилюються в macOS 10.15 і таким чином забезпечують кращий захист від підробки, а також дають користувачам кращий контроль над даними, до яких програми отримують доступ. Gatekeeper, протокол безпеки Apple, перевіряє всі програми на наявність відомих проблем безпеки.

Нова операційна система закінчує підтримку 32-бітних додатків, тобто деякі старі програми можуть більше не працювати після встановлення оновлення.