Портал Software Testing Help, який займається тестуванням різного софта ще з 2006 року, опублікував рейтинг топових DLP-рішень. Давайте подивимося їх звіт.

Що таке DLP-система?

Програмне забезпечення для запобігання втрати даних (DLP) – це ПЗ, яке включає в себе політики, процедури і технології для запобігання витоку даних або їх неправомірного використання. Це допомагає організаціям справлятися з різними проблемами, такими як інсайдерські загрози, виток даних і т.д

DLP забезпечує три основних переваги: ​​запобігання випадкового або зловмисного використання даних кінцевими користувачами, дотримання нормативних вимог і контроль переміщення важливих файлів.

Що таке Data Loss Prevention (DLP)?

Запобігання втрати даних (DLP) – це метод виявлення і запобігання потенційних витоків даних або небажаного знищення конфіденційних даних шляхом моніторингу, виявлення та блокування конфіденційних даних.

Ризики безпеки зростають при використанні знімних носіїв і технологій мобільного підключення, таких як Wi-Fi. DLP-рішення допоможе організаціям захистити конфіденційні дані за допомогою різних функцій, таких як Device control. Важливо розуміти що таке DLP та протоколи, які воно може аналізувати та загрози, яким може протидіяти.

Приклад: DLP може керувати USB-портами, застосовувати політики для даних, які покидають мережу через різні протоколи, такі як електронна пошта, обмін миттєвими повідомленнями і т. д.

Трошки цифр: за даними Technavio, світовий ринок DLP виросте до 2,71 мільярда доларів США до 2022 року.

Існує безліч способів, якими дані можуть покинути організацію, і, отже, у компанії повинно бути DLP. Обсяг, відповідність і звітність – ключові елементи, які необхідно враховувати при виборі одного з них. Насамперед слід вибрати тип даних, які ви хочете захистити, і необхідний рівень захисту. Ви також можете врахувати ресурси, які будуть потрібні для розгортання та управління DLP-рішенням.

Як обрати DLP-систему?

  • Необхідно завжди мати контрольний список вимог, поки обираєте систему.
  • В залежності від ваших вимог до DLP ви можете шукати такі функції, як перевірка вмісту і контекстне сканування даних, відповідність, шифрування, управління і захист USB-накопичувачів.
  • Якщо вам потрібен детальний контроль над усіма пристроями у вашій організації, вам слід вибрати високоякісні рішення для управління пристроями.
  • При виборі платформи враховуйте терміни розгортання.
  • Перевірте, чи потрібне навчання для роботи з програмним забезпеченням DLP.

Традиційні DLP-рішення

Традиційні інструменти запобігання втрати даних мають безліч недоліків. Деякі дослідження показують, що 66% компаній виявили, що традиційні DLP блокують доступ співробітників до даних, навіть якщо вони знаходяться в рамках політик.

DLP нового покоління може виявляти ризики, пов’язані з даними, і реагувати на них, а також запобігати їм. Наприклад, Endpoint Protector від CoSoSys відповідає на всі потреби в безпеці даних з дотриманням нормативних вимог, захисту особистої інформації, захисту від інсайдерських загроз і захисту інтелектуальної власності.

Важливість DLP-рішення

Комплексне DLP-рішення може автоматично виявляти і класифікувати дані у вашій мережі від пристрою до хмари.

Наприклад, робоче середовище включає інструменти для спільної роботи, додатки для обміну повідомленнями або інструменти для обміну файлами, такі як Google Диск. Таким чином, дані можуть бути випадково опубліковані або навіть збережені на неавторизованих комп’ютерах. У таких ситуаціях працює Content-Aware DLP.

Деякі інструменти пропонують функцію блокування USB. Це обмежить доступ неавторизованих пристроїв до кінцевих точок і, отже, запобіжить витоку даних. Організації можуть захистити свої дані від копіювання на ненадійні знімні пристрої за допомогою цієї функції.

Device Control допоможе організаціям захистити конфіденційні дані. Він буде контролювати переміщення даних на портативні пристрої та периферійні порти. Це забезпечує видимість видобутих даних.

Примусове шифрування покликане допомогти ІТ-адміністраторам розширити свою політику контролю пристроїв. Він зашифрує все конфіденційні дані, які передаються на USB-накопичувачі. Деякі інструменти пропонують функції для сканування і визначення конфіденційної інформації на кінцевих точках.

Endpoint Protector найкраще підходить для клієнтів середнього та великого бізнесу

Endpoint Protector від CoSoSys – це платформа запобігання втрати даних, яка може виявляти, відстежувати і захищати ваші конфіденційні дані. Це вдосконалений метод запобігання втрати даних для декількох ОС. Endpoint Protector забезпечує відповідність нормативним вимогам. Рішення для захисту даних Endpoint Protector використовується в різних галузей, таких як охорона здоров’я, освіта, фінанси, виробництво і ЗМІ.

Він має функції для портативних пристроїв. Він може виконувати перевірку вмісту і контекстне сканування даних для цих пристроїв і додатків, таких як Outlook, Dropbox, Skype і т. Д. Він доступний у вигляді хмарної служби. Він може виконувати примусове шифрування для пристроїв Windows і Mac. Endpoint Protector надає функцію контролю пристроїв (Device Control), яка дасть вам точний і детальний контроль, а також можливість віддаленого надання тимчасового доступу.

Він надає функцію запобігання втрати даних з урахуванням вмісту. Ця функція буде виконувати перевірку вмісту і контекстне сканування даних для портативних пристроїв і додатків, таких як Skype, Outlook і т. Д.

Функції примусового шифрування забезпечують шифрування, управління і захист USB-накопичувачів.

Endpoint Protector забезпечує контроль пристроїв, захист контента і виявлення електронних даних для таких платформ, як Windows, Mac і Linux.

Ви можете отримати інформацію про ціни написавши фахівцям CoreWin або звернувшись до своїх партнерів. Демо-версія також доступна за запитом.