Компанія CoSoSyS (розробник DLP-рішення Endpoint Protector) запускає нову, спрощену модель ліцензування та ціноутворення (підписка), яка передбачає багаторічні контракти та гнучкі планові платежі. Будь ласка, зверніть особливу увагу на зміни.

Для того, щоб залишатися провідним конкурентом на ринку та краще обслуговувати клієнтів та партнерів, CoSoSyS sзастосовує сміливий підхід до прискорення зростання за рахунок інновацій у продукцію, інвестицій у людей та стратегій ціноутворення.

З 11 грудня 2019 року:

– ліцензування переходить повністю на варіант щорічної підписки
– договори про поновлення продаватимуться лише як підписка
– договори на підтримку та обслуговування будуть припинені

Глобальна команда продуктів, інженерів та підтримки швидко розширюється. Нова ціна на підписку відповідає рівню на ринку DLP, тоже слідкуйте за новими цікавих розробок продуктів найближчим часом!

Важливо! Якщо ви вже є клієнтом, партнером чи плануєте використовувати або продавати продукти CoSoSys  – зв’яжіться з нами для поновлення пропозицій та отримання інформації.

buy@corewin.com.ua | your@corewin.com.ua


Endpoint Protector – флагманський DLP-продукт компанії CoSoSys. Вийшов на ринок в 2008 році і з тих пір був відзначений безліччю нагород. Це кроссплатформне DLP-рішення для малих, середніх і великих підприємств, яке забезпечує:

  • контроль USB-пристроїв і периферійних портів
  • сканування даних, що рухаються, і даних в стані спокою
  • шифрування
  • управління корпоративною мобільністю