Тип ліцензії

Підписка на рік чи декілька років.

Розмір мінімальної закупівлі

50 ліцензій та 2 модуля.

Зверніть увагу, що придбання модулів eDiscovery, Content-Aware Protection і EasyLock неможливе без модуля Device Lock.

Конфігурація

Endpoint Protector (EPP) – це рішення, розгорнуте на кінцевих пристроях для запобігання атак шкідливих програм на основі файлів, виявлення шкідливих дій і забезпечення можливостей розслідування і виправлення, необхідних для реагування на динамічні інциденти безпеки і попередження.

Endpoint Protector може бути розгорнутий з використанням різних постачальників хмарних послуг, таких як Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure або Google Cloud Platform (GCP).
Примітка. Наявність хмарної облікового запису (наприклад, AWS, GCP) і розуміння роботи цих сторонніх сервісів є необхідністю для адміністратора кожної компанії.

Компанія COSMONOVA | NET разом з CoreWin почали співпрацю з надання можливості розгортання DLP-системи Endpoint Protector by CoSoSys в українській хмарі.

  • система готова до запуску і роботи в режимі реального часу – завдяки архітектурі клієнт-сервер Endpoint Protector легко розгортати і централізувати роботу через веб-інтерфейс;
  • використовуючи хмару, компаніям більше не потрібно розгортати власні ресурси або виділяти ІТ-персонал для внутрішнього управління інфраструктурою;

Ліцензування

Endpoint Protector ліцензується по робочим станціям (ПК), серверам, а також за типом операційної системи: Windows, Mac, Linux.

Якщо сервер використовується як робоча станція, він і ліцензується як робоча станція.

Якщо сервер термінальний, для видачі цінової пропозиції просимо додатково заповнити опитувальник за посиланням і відправити його на buy@corewin.com.ua.

Модулі Endpoint Protector

  1. Device Control
  2. Content-Aware Application
  3. eDiscovery
  4. EasyLock

Зверніть увагу, що придбання модулів eDiscovery, Content-Aware Protection і EasyLock неможливе без модуля Device Lock.