Протягом минулого року ми вже були партнерами Acunetix. Навчали партнерів і вчилися самі, проводили демо і презентації. Прийшов час рости, і ми раді оголосити, що CoreWin став першим дистриб’ютором Acunetix в Україні.

Що далі буде?

  • покращення умов для партнерів
  • надання технічної підтрімки
  • контроль дотримання умов партнерської програми

Acunetix - світовий лідер з безпеки в Інтернеті.

Вони стали першою компанією, яка створила повністю спеціалізований і автоматизований сканер вразливостей веб-сторінок. Завдяки цьому має безпрецедентний досвід у цій галузі.

Продукт був неодноразово визнаний міжнародними експертами провідним рішенням. А найголовніше – йому довіряють клієнти.

Історія компанії Acunetix.

Nick Galea заснував Acunetix у 2005 році. У цей час багато підприємств не бачили потреби в захисті своїх веб-додатків. Натомість вони зосередились на захисті мережі. Acunetix були піонерами, які зрозуміли, що цього недостатньо, оскільки мережеві сканери та брандмауери безпорадні проти більшості веб-атак. Рішенням стала розробка інструмента, що допоміг би сканувати веб-додатки, виявляти й вирішувати проблеми із безпекою.

З того часу зростала як компанія, так і продукт. Сканер вразливості спочатку був розроблений лише для Windows. У 2014 році компанія Acunetix запустила онлайн (хмарне) рішення, а в 2018 році – версію для Linux.

У 2018 році Acunetix долучив фінансування з боку відомого фонду «Turn / River Capital», що стоять за низкою світових технологій нової породи та компаніями SaaS. Тож розвиток Acunetix набирає обертів.

В цьому році, наприклад, вже заплановано вихід нового продукту – Acunetix 360 – платформи управління безпекою веб-додатків, яка дозволяє легко знаходити, виправляти та запобігати вразливостям.