11 лютого – важливий день, який може залишитися непоміченим, якщо про нього не говорити. Це Міжнародний день жінок і дівчат в науці. Цей день, започаткований за підтримки ЮНЕСКО, є нагадуванням про те, що жінки та дівчата грають неймовірно важливу роль в науково-технічних спільнотах і що їх участь слід розширювати.

Це факт, що дівчата і жінки особливо недопредставлені в областях, що вимагають наукових, технологічних, інженерних і математичних навичок і знань. Таке недопредставлення значимо і згубно як для людей, так і для суспільства. У наш цифровий вік навички та знання STEM (наука, технології, інженерія, математика) необхідні, як для «традиційних», так і для «нових» професій.

ось на стільки менше заробляють жінки, ніж їх колеги-чоловіки

стикається з гендерними упередженнями на роботі

Справа не в тому, що жінки не хочуть займатися технологіями. Однак вони стикаються з перешкодами, які їх відлякують. Згідно з базою даних про зарплати Comparably, в технологічній індустрії молоді жінки у віці до 25 років заробляють в середньому на 29% менше, ніж їх колеги-чоловіки.

ISACA, міжнародна професійна асоціація, що спеціалізується на управлінні ІТ, провела глобальне опитування жінок у сфері високих технологій, щоб з’ясувати, чому жінки як і раніше недостатньо представлені у сфері технологій. Опитування показало, що 39% респондентів вказали на гендерні упередження на робочому місці як на перешкоди. Крім того, 36% вказали на нерівні можливості кар’єрного зростання в порівнянні з чоловіками. А 35% заявили, що перешкодою є нерівна оплата за одні й ті ж навички.

Технологічний бізнес, в якому жінки займають керівні посади, досягає успіху. І в Facebook, і в Google жінки займають високі посади в радах директорів. Фактично, жінки-керівниці складають майже половину управлінської команди Google.

Успіх цих компаній не випадковий. Численні дослідження показали економічні переваги різноманітності. Згідно з дослідженням McKinsey «Чому різноманітність має значення», компанії, що входять в верхній квартал за гендерною різноманітністю, мають на 15% більше шансів отримати кращий фінансовий прибуток.

Різноманітність приносить різні точки зору, інсайти та розуміння, що, своєю чергою, дає різні способи дії й бачення речей, що часто призводить до нових ініціатив, ідей та приносить більше успіху.

вказали на нерівні можливості кар’єрного зростання в порівнянні з чоловіками

Інформаційна безпека

Кібербезпека – неймовірно цікава і складна область для роботи. Це область, яка ніколи не стоїть на місці й в якій зміни відбуваються швидко. Для кожної нової технології, такої як штучний інтелект, машинне навчання та Інтернет речей, виникають нові проблеми кібербезпеки, які вимагають навичок STEM.

Подумайте про електромобілі. За лаштунками поточні розробки рухаються в сторону розумних доріг і навіть розумних світлофорів, які будуть управлятись автомобілями під час руху. Кібербезпека – важливий компонент успіху цих досягнень.

Інтернет речей вже набирає обертів. У міру того, як мережі 5G стають такими поширеними, буде додаватися все більше і більше пристроїв, поки ми не досягнемо точки, коли мільярди пристроїв будуть підключені по всьому світу. Кібербезпека знаходиться в центрі захисту цих мереж і пристроїв.

Протягом багатьох років йде невидима війна між хакерами та кіберзлочинцями, а також тими, кому доручено захищати людей, компанії та цілі держави. Кібербезпека і навички STEM мають вирішальне значення для захисту і перемоги над кіберзлочинцями.

І людям потрібен захист в Інтернеті, будь то бабусі та дідусі, батьки, брати й сестри або друзі. За оцінками, глобальні втрати через кіберзлочинність досягли понад 1 трильйона доларів, що є шаленою сумою. І за цим цифрами стоять звичайні люди та цілі сім’ї.

BullGuard заробила свій статус лідера з кібербезпеки серед споживачів, поставивши на перше місце клієнта і розробивши кібербезпеку, яка на крок випереджає тенденції кіберзлочинності. Це включає, наприклад, впровадження передового машинного навчання, яке виявляє і блокує атаки в міру їх розвитку.

Якщо ви знаєте жінок і дівчаток, які, можливо, ще вчаться в школі, які хочуть розвинути навички STEM і увійти в захопливу область кібербезпеки, зверніть увагу на «Жінки в кібербезпеці». Ця організація покликана допомогти жінкам і дівчатам зробити кар’єру в цій надзвичайно важливій галузі.

В індустрії кібербезпеки вже є важливі та впливові жінки на високих посадах, але галузі потрібно більше спеціалісток, щоб успішно вирішувати нові завдання.