Функціональність LDAP тепер доступна в новій версії ONLYOFFICE. Давайте подивимося, що таке LDAP і як використовувати цю функцію при додаванні нових користувачів на портал ONLYOFFICE.

Про LDAP

LDAP (Lightweight Directory Access Protocol – «легкий протокол доступу до каталогів») – протокол прикладного рівня для доступу до служби каталогів.

Раніше підтримка LDAP була ексклюзивною для корпоративної версії ONLYOFFICE. Випуск ONLYOFFICE Groups v.11.0 зробив цю функцію доступною і в безкоштовних продуктах (ONLYOFFICE Groups і ONLYOFFICE Workspace) в рамках функцій панелі управління.

LDAP дозволяє легко імпортувати необхідну кількість користувачів і груп з вашого LDAP-сервера (наприклад, OpenLDAP Server або Microsoft Active Directory) на ваш портал після розгортання ONLYOFFICE Workspace. Створювати і запам’ятовувати нові паролі і логіни не потрібно – ONLYOFFICE буде використовувати існуючі облікові записи з сервера LDAP.

Імпорт користувачів і груп за допомогою LDAP

Щоб імпортувати користувачів зі свого LDAP-сервера до новоствореної робочої області ONLYOFFICE, знайдіть «Налаштування» LDAP в «Панелі управління» і виконайте наступні дії:

  1. Увімкніть аутентифікацію LDAP і відкрийте параметри.
  2. Виберіть, чи хочете ви захистити свої з’єднання за допомогою StartTLS або використовувати протокол SSL.
  3. Заповніть обов’язкові поля: Сервер, Номер порту, DN користувача, Фільтр користувача і Атрибут входу.
  1. Налаштуйте кореляцію між полями даних користувача на порталі ONLYOFFICE і атрибутами в запису користувача LDAP і додайте додаткові атрибути.
  1. Увімкніть членство в групах, щоб додати групи користувачів і налаштувати для них права доступу.
  2. Увімкніть перемикач аутентифікації і введіть облікові дані користувача, у якого є права на читання даних з вашого сервера LDAP.
  3. Повідомляйте нових користувачів по електронній пошті, встановивши прапорець “Відправити вітальний лист» в розділі «Додаткові настройки».
  4. Натисніть кнопку «Зберегти» і запустіть процес імпорту.