Looker – американський розробник BI-рішення на базі SQL.

Компанія була заснована в 2012 році двома професіоналами цієї галузі. Її продукти на платформі бізнес-аналітики стали першими, призначеними для масштабованих або MPP-баз даних SQL, включаючи Netezza, Amazon Redshift, Teradata, Google BigQuery і HP Vertica.

Клієнтами Looker є понад 750 компаній по всьому світу: Asana, Avant, Carbonite, Dollar Shave Club, Etsy, Hubspot, Intel Security, Kickstarter, Kiva, Kohler, MIT Technology Review, Sony, Upworthy, Warby Parker. Сфера його застосування вже охоплює фінанси, роздрібну торгівлю, технології, маркетинг, ігрову та медіа індустрії.

В 2017 році Looker деб’ютовала як Strong Performer у звіті Forrester.

Looker повністю заснований на SQL. Розгортається як в хмарі на стороні розробника, так і локально / в хмарі на стороні клієнта. Стандартного прайс-листа немає: кожна цінова пропозиція видається, виходячи з кількості користувачів, кількості підключень до баз даних і масштабом розгортання.

Можливості платформи вбудованої аналітики

Для клієнтів

Для груп розробників

Гнучкі дешборди та візуалізація

Сучасний рівень моделювання даних

Дослідження даних в режимі Ad hoc

Управління версіями Git

Створення контенту та завантаження даних

RESTful API для доступу до даних

Потужні можливості планування та сповіщення

Підключення, що налаштовуються

Параметри вивантаження даних в обрані інструменти

Єдиний вхід (sign-on) і розширення, що програмуються

Організовані потоки даних

Можливість працювати, як white-label

Чому Looker?

Разове встановлення метрики
Looker один раз формує SQL-запити для визначення потрібних бізнес-показників (довічна цінність клієнта або коефіцієнт конверсії) і співвідношення таблиць. Надалі аналітики використовують просту, але потужну мову моделювання LookML для відповідей на всі ці запитання.

Наділення даних сенсом
Створення легких для сприйняття звітів і детальних дешбордів, які дозволяють «копати» далі і продовжувати дослідження. Обмін візуалізаціями в будь-який час з будь-якого пристрою.

Використання сучасних технологій
Сьогоднішні бази даних запитують величезні масиви з великою легкістю. Завдяки тому, що Looker безпосередньо підключається до БД, користувач можете насолодитися цією перевагою. Ніякого вилучення даних. Ніякого додаткового ПЗ. І ніяких обмежень на масштаб досліджень.

Побудова культури даних
Коли у всій компанії є надійні, авторитетні відповіді – а аналітики перестають бути «вузьким» місцем – кожен співробітник може отримати відповіді на свої питання і приймати більш обґрунтовані рішення.

Як працює Looker?

КРОК 1

Підключіть Looker до будь-якої реляційної бази даних, такої як Amazon Redshift або Google BigQuery.

КРОК 3

При необхідності внесіть правки в отриману модель, щоб відобразити унікальні показники вашої компанії і бізнес-логіку.

КРОК 2

Looker автоматично згенерує модель даних з вашої схеми.

КРОК 4

Опрацюйте основи: панелі інструментів KPI і звіти відділів. Після цього надайте доступ колегам.

ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП

Заохочуйте колег використовувати всі функції наданого середовища, знаючи, що Looker перетворить їх в точний, виконуваний SQL.