Motadata запропонувала рішення нового покоління для моніторингу провідному виробнику автомобілів в Індії, що працює по всій країні.

Про клієнта

Один з найбільших виробників автомобілів в Індії. В основному займається виробництвом (машинобудування та устаткування). Це один з провідних виробників автомобілів в Індії, який впроваджує технології та дизайн, щоб автомобілі відповідали очікуванням нового століття. Щоб домогтися того ж, їм треба було об’єднати свої операції мережевого моніторингу в єдину систему.

Проблематика

В компанії не було централізованої системи моніторингу мережевих пристроїв, щоб отримати уявлення по непрацюючих компонентах, що створювало проблеми для активних компонентів в їх головних офісах і виставкових залах. На відміну від цього вони використовували рішення для моніторингу мережі з відкритим вихідним кодом, яке мало свої обмеження і підтримувало застарілу інфраструктуру. Виникла гостра необхідність в переході до установки сучасного обладнання нового покоління на всій виробничій лінії заводу в Гуджараті, щоб подолати такі проблеми, як обмежена масштабованість, ручне втручання, яке вимагало часу і яке було важко інтегрувати зі сторонніми системами. Вони використовували розрізнені інструменти по всьому підприємству для моніторингу та управління конфігурацією мережі, що ускладнювало наочність і кореляційний аналіз.

Ще одна проблема, з якою зіткнулася компанія, полягала в ідентифікації мережевих пристроїв, які споживають максимальну пропускну здатність.

Пропоновані модулі та підтримка:

Компанія Motadata надала і реалізувала комплексний пакет продуктів від моніторингу до управління конфігурацією мережі з 5-річною підтримкою.

Моніторинг продуктивності мережі з допомогою платформи інтелектуального аналізу інфраструктури Motadata (IIP)

Управління конфігурацією мережі (NCM)

Управління журналами та управління мережевим трафіком через Motadata DAP (аналізатор журналу подій і моніторинг пропускної здатності мережі)

Ключові особливості рішення:

Уніфікований моніторинг: Motadata пропонує безперешкодний моніторинг мережі і потоків різних додатків, серверів, брандмауера, комутаторів, баз даних в своїх головних офісах і виставкових залах за допомогою зручної інтерактивної єдиної панелі інструментів. Це полегшує автоматичне виявлення пристроїв в ІТ-інфраструктурі, які переглядаються через топологію мережі, що відображається на централізованій консолі моніторингу.

RCA з контекстом: Motadata пропонує розширений інструмент аналізу першопричин для більш швидкого усунення проблем і отримання більш дієвої інформації при виявленні критичних проблем. Платформа позбавила від необхідності вручну інтерпретувати десятки джерел даних, щоб дізнатися основну причину.

Топологія мережі: клієнт може візуалізувати взаємозв’язок у своїй мережі на всіх рівнях з мережевою топологією. Автоматичне виявлення мережі дозволило їм повторно сканувати і автоматизувати топологію / взаємозв’язок для автоматичного виявлення змін.

Управління потоком / Аналізатор мережевого потоку: модуль допомагав перевіряти і відслідковувати структуру смуги пропускання / трафіку і визначати, як використовується пропускна здатність мережі. Це дозволило в режимі реального часу отримувати інформацію про використання смуги пропускання або обсяг мережевого трафіку, викликаного IP-адресами, протоколами або програмами. Важливим аспектом є те, що він підтримує провідні потокові технології, збираючи дані про потоки для моніторингу мережевого трафіку з мережевих пристроїв, в даному випадку – sflow.

Відстеження і управління SLA: платформа пропонувала стандартні, а також SLA, які налаштовуються, в залежності від пріоритету. Завдяки відстеженню та управління SLA технічні фахівці можуть швидко вирішувати інциденти в залежності від пріоритету, отримувати повідомлення про порушення SLA і вимірювати ефективність SLA за допомогою монітора відповідності.

Автоматична конфігурація для зміни, резервного копіювання та відновлення: модуль NCM допоміг заощадити час і зусилля, спростивши повторювані складні зміни конфігурації, які робились вручну на декількох мережевих пристроях по всьому підприємству. Він навіть допомагав контролювати роботизовані маніпулятори, які використовуються для виробництва, і кероване відновлення змін конфігурації і збоїв пристроїв шляхом відновлення останніх конфігурацій.

Потужне управління попередженнями. Модуль допомагав керівництву керувати повідомленнями і попередженнями, що відправляються за допомогою засобів спільної роботи, і управляти SMS при досягненні порогових значень.

Мережева безпека і відповідність вимогам: модуль допоміг поліпшити загальну мережеву безпеку, легко виявляючи вразливості за допомогою оцінки вразливостей. Це допомогло оцінити і забезпечити дотримання критичних стандартів безпеки за допомогою звітів OOB для FISMA, PCI DSS і т. Д.

Зниження сукупної вартості володіння (TCO): комплексна пропонована платформа була готова до використання (plug and play) з включеною базою даних, що значно знизило TCO для компанії.

Висновки

  • 800 контрольованих пристроїв та 500 NCM-модулів
  • Автоматичний моніторинг попереджень для повідомлення про відключення живлення CБЖ (система безперебійного живлення). Моніторинг порогових значень налаштований на 3 рівнях для виділення відсотків розряду батареї.
  • Виявлення користувачів, додатків і мережевих пристроїв, які споживають найбільшу пропускну здатність, тим самим швидко усуваючи уповільнення роботи мережі.
  • Можливість отримувати повідомлення про порушення SLA і вимірювати ефективність SLA за допомогою монітора відповідності.
  • Автоматичні попередження про підключені пристрої і забезпечення ефективного кореляційного аналізу.
  • Отримувати інформацію про серійний номер пристрою і управляти оновленнями.
  • Використовувати останню резервну копію конфігурації і застосовувати її до запасного пристрою для заміни або розгортання на декількох запасних пристроях.
  • Централізований моніторинг змін, оповіщення, резервне копіювання конфігурації і оцінка уразливості: підвищення безпеки мережі.