У недавньому звіті Gartner по експлуатації мережі та інфраструктури підкреслюється зрушення в інструментах мережевої автоматизації і управління, що переходить від нішевих функцій до надання надійних рішень, які дозволяють автоматизувати все більше мережевих операцій.

Платформа моніторингу нового покоління Motadata була визнана зразковим постачальником функцій мережевої автоматизації в складі свого програмного пакету.

Платформа Motadata NMS (Network Management Solution) пропонує функції автоматизації мережі, які дозволяють організаціям більш ефективно реагувати на зміни, необхідні в мережі, і мати повну видимість у всій ІТ-інфраструктурі.

«Мережева автоматизація – це стратегічний напрямок, в якому рухається більшість підприємств. Очікується, що до 2023 року 60% діяльності центрів обробки даних будуть автоматизовані. Ми дуже раді, що наше рішення представлено в звіті, оскільки Motadata дозволила підприємствам, телекомунікаційним компаніям і урядовим установам вирішити складні проблеми мережевого моніторингу та прискорити свої цифрові ініціативи»

Аміт Шінгала, генеральний директор Motadata

Платформа Motadata дозволяє ІТ-фахівцям віддалено налаштовувати, управляти, змінювати або оновлювати пристрої, а також управляти критичними мережевими змінами і автоматизувати повторювані ручні завдання в складних мережах за участю декількох постачальників.

Ключові функції:

Автоматизація настройки, зміни, резервного копіювання та відновлення

Моніторинг та управління змінами

Доступ на основі ролей для повного контролю над тим, хто може вносити зміни в пристрої і конфігурації, щоб уникнути несанкціонованого доступу

Автоматизоване управління сигналами тривоги і інцидентами