У міру того, як будь-яка організація зростає, її інфраструктура та IТ-ландшафт також розширюються.

Однак чим більша організація, тим складніше і складніше контролювати всі IT-процеси. Без безперебійних транзакцій і команди IT-фахівців повсякденний бізнес зіткнувся б з багатьма перешкодами. Спостерігаючи за проміжним програмним забезпеченням, організації можуть переконатися, що всі програми працюють без збоїв і користувачі не стикаються з проблемами.

Проміжне ПЗ – це компіляція різних додатків і компонентів в одному місці для виконання певного завдання. Якщо це не вдається, конкретні завдання не можуть бути виконані, що призводить до значних втрат. Вкрай важливо підтримувати безперебійну роботу проміжного програмного забезпечення, як і будь-яких інших додатків. IТ-відділи повинні гарантувати успішне виконання завдання в проміжному програмному забезпеченні.

Чому так важливо контролювати проміжне ПЗ?

Проміжне ПЗ – це платформа, пов’язана з іншими інтеграціями. Вона взаємодіє з однією або декількома працюючими одночасно службами та взаємодіє між двома додатками, яким необхідно обмінюватися даними.

Щоб забезпечити зростання компанії, потрібно стежити за тим, щоб кожна транзакція і збір даних відбувалися швидко. Це покращує користувальницький досвід. І для досягнення цього організації необхідно зменшити кількість переривань і підвищити продуктивність, так як багато комунікацій відбувається одночасно і з більш ніж однієї залежністю від однієї інтеграції. У разі будь-якої помилки або збою компіляції функція може вийти з ладу, що може привести до однієї невдалої інтеграції і, в кінцевому підсумку, вплинути на взаємодію з користувачем.

Складність і особливості

Кожна організація працює з різними рівнями складності, що вимагає не універсального типу моніторингу, а такого, який можна масштабувати відповідно до вимог.

Моніторинг в основному призначений для виявлення проблем та їх усунення, перш ніж ці проблеми відчує на собі користувач. Він може вивчити закономірність відомих проблем і запобігти їм до того, як вони виникнуть в наступний раз. Це може привести до підвищення продуктивності.

Чому моніторинг проміжного програмного забезпечення корисний для IТ-відділів?

IТ-відділ відповідає за моніторинг всіх інтеграції, які відбуваються в організації. Ці інтеграційні платформи необхідні для обміну усіма видами інформації в одному місці. Зв’язок між різними компонентами відбувається на одній або декількох платформах інтеграції. Тут в справу вступає IТ-команда.

Команда відстежує, управляє і підтримує всі компіляції, що відбуваються на платформах. Таким чином, несучи повну відповідальність за безперебійну роботу програм, команда витрачає значну кількість часу і грошей на забезпечення простих компіляцій.

Наприклад, припустимо, що один користувач намагається розмістити замовлення на сайті. В цьому випадку відбувається дуже багато інтеграцій, таких як інформація про користувача, термін дії користувача, відомості про продукт, збір платежів і багато іншого. Тільки після успішної компіляції всіх цих інтеграцій користувач може розмістити замовлення. І щоб переконатися, що це станеться IТ-відділ повинен відслідковувати всі ці процеси.

Стежити за кожною інтеграцією вручну і не пропустити жодної помилки неможливо. І тому за допомогою готових попереджень та візуальної панелі управління IТ-фахівці завжди залишаються на крок попереду, перш ніж відбудеться збій. Команда може відстежувати всю платформу проміжного програмного забезпечення інтеграції на інформаційній панелі, яка показує всі компіляції та транзакції, що виконуються.

Які передові методи моніторингу проміжного програмного забезпечення?

Розставити пріоритети

Коли відбувається більше однієї інтеграції, ви повинні розставити пріоритети в залежності від випадку. Точно так само необхідно розставити пріоритети для важливих повідомлень в разі збою в порядку убування.

Визначити проблемні області

Моніторинг марний, якщо він не може передбачити проблеми і не видає попередження до того, як вона станеться. Визначте інтеграції, які можуть викликати збої, і відстежуйте їх.

Особлива увага до складних відмов

Коли відбувається кілька процесів з залежностями, компіляція може завершитися помилкою. Чим більше у вас цільового моніторингу, тим менше у вас шансів на невдачу.

Обрати правильний інструмент моніторингу

Переконайтеся, що ви використовуєте правильний інструмент моніторингу в залежності від складності. Motadata – одне з таких пропозицій, яке надає всі рішення, коли справа доходить до моніторингу.

Чому варто вибрати Motadata для моніторингу проміжного програмного забезпечення?

Motadata NMS (продукт відмічений Gartner) – це програмний інструмент корпоративного рівня, що забезпечує моніторинг серверів проміжного програмного забезпечення в реальному часі. Він автоматично відстежує сервери, щоб вам не доводилося цього робити, і попереджає вас про будь-які нестандартні умови. Попереджувальні поновлення статусу надаються у вигляді регулярних подій, і для спрощення управління існують різні уявлення управління. Ось деякі з ключових функцій, які можуть розширити ваші можливості щодо моніторингу проміжного програмного забезпечення.

Уніфікований моніторинг

Motadata пропонує безперешкодний моніторинг проміжного програмного забезпечення різних додатків за допомогою зручної інтерактивної єдиної панелі інструментів.

RCA з контекстом

Motadata пропонує розширений інструмент аналізу першопричин для швидшого усунення проблем і отримання актуальної інформації при виявленні критичних проблем.

Персоналізовані звіти

Motadata пропонує докладні метрики і потужні звіти, які можуть бути корисні IT-командам для забезпечення безперебійної роботи найважливіших точок даних на бажаних порогових рівнях.

Сповіщення

Motadata заздалегідь визначає можливі проблеми і попереджає команду ІТ-фахівців до того, як це спричинить будь-які проблеми для користувачів.