Автоматизуйте кожен етап процесу управління патчами від виявлення до розгортання за допомогою програмного забезпечення Motadata ServiceOps Patch Manager. Скоротіть час, необхідний для розповсюдження оновлень та патчів, а також їх вплив на користувачів за допомогою системи управління патчами.

Управляйте всім життєвим циклом Patch Management

Скануйте мережу на наявність вразливостей, оцінюйте вразливості, виявляйте відсутні патчі, розгортайте виправлення після перевірки патчів та створюйте звіти про стан системи.

Отримайте більшу видимість

Створюйте прості у використанні вичерпні звіти для більшої наочності та прийняття обґрунтованих рішень.

Працюйте з інтеграціями

Попередньо інтегрований з Motadata ServiceOps ITSM для створення і підтримки політик і процесів управління патчами, а також створення і виконання плану автоматичного розгортання патчів.

Основні характеристики

Автоматичне тестування та схвалення патчів

Автоматизуйте перевірку відсутніх патчів на тестових машинах та згодом розгорніть їх, щоб запобігти небажаним збоям.

«Відкат» патчів

Відкат або видалення відхилених патчів, щоб уникнути проблем на певній групі комп’ютерів. Наприклад, технічний працівник може не захотіти оновлювати .Net framework в ОС Server.

Відхилення проблемних патчів

Відхиляйте непридатні або незначні патчі на основі пріоритету на всіх комп’ютерах або на певному наборі комп’ютерів.

Постійна комплексна звітність

Отримайте чіткі уявлення про відповідність виправленням, стан та загальну безпеку мережі, створюючи вичерпні звіти, такі як відсутні чи розгорнуті патчі, звіти про стан системи тощо.