Команда ONLYOFFICE додала кілька корисних плагінів, які допоможуть користувачам зробити ще більше з ONLYOFFICE Docs: тепер можна спілкуватися з співавторами прямо в редакторах через Telegram, отримувати вміст документа у вигляді HTML-коду, підраховувати слова в обраній частині документа і переводити з Google Translate.

Telegram

Плагін Telegram дозволяє спілкуватися з іншими співавторами прямо в редакторах за допомогою вбудованого клієнта Telegram.

Як користуватися:

 1. Виберіть Telegram на вкладці «Модулі».
 2. Увійдіть в Telegram, використовуючи свій номер телефону або QR-код.
 3. За замовчуванням ви залишитеся в системі. Якщо ви хочете змінити обліковий запис, не встановлюйте прапорець «Залишатися в системі».
 4. Список ваших чатів з’явиться на лівій панелі.

Також, тепер доступні власні стікери-талісмани ONLYOFFICE для Telegram. Завантажте набір наклейок ONLYOFFICE і поділіться святковою атмосферою з колегами і друзями.

HTML

За допомогою модуля HTML ви можете отримати вміст документа у вигляді HTML-коду, змінити його і вставити назад в документ.

Як користуватися:

 1. Відкрийте вкладку «Модулі» і натисніть «Отримати і передати HTML».
 2. Виберіть необхідний контент.
 3. В полі плагіна на лівій панелі ви побачите HTML-код обраної анотації.
 4. При необхідності змініть HTML-код.
 5. Натисніть «Вставити в документ», щоб вставити HTML-код в поточну позицію курсору в документі.
 6. Ви також можете написати свій власний HTML-код (без виділення будь-якого вмісту), а потім вставити його в свій документ.

Лічильник слів

Цей плагін дозволяє підраховувати слова, символи з пробілами або без них, а також абзаци в обраній частині вашого документа.

Як користуватися:

 1. Виділіть необхідний текст.
 2. Відкрийте вкладку «Модулі» і натисніть «Підрахувати слова і символи».
 3. Зверніть увагу, що такі елементи не включаються в підрахунок слів: cимволи виносок / кінцевих виносок; номери з нумерованих списків; номери сторінок.

Google Translate

Функція перекладу вже давно доступна в редакторах ONLYOFFICE завдяки використанню стороннього плагіна, наданого Яндексом. Однак було багато запитів від користувачів, які віддають перевагу Google Translate. Тому, починаючи з версії 6.1 ONLYOFFICE Docs, це функція стане доступною. Новий плагін знаходиться на вкладці «Модулі» верхній панелі інструментів.

Як користуватися:

 1. Виділіть необхідний текст.
 2. Перейдіть на вкладку «Модулі» і виберіть «Перекладач».
 3. Виберіть потрібну вам мову зі списку.
 4. Текст буде переведений на потрібну мову.