Команда CoreWin рада повідомити, що ми стали дистриб’ютором нового рішення Nextcloud. Діліться документами та працюйте над ними спільно, відправляйте й отримуйте електронну пошту, керуйте своїм календарем і спілкуйтеся в відеочатах без витоку даних. Все це можливо з Nextcloud. Будучи повністю локальним рішенням, Nextcloud забезпечує переваги спільної роботи в Інтернеті без ризиків для безпеки.

Контроль

Захищайте, контролюйте і відстежуйте дані й обмін даними у вашій компанії. Гарантія дотримання вимог бізнесу і законодавства. Завжди зберігайте свої дані на власних серверах. Навіть метадані залишаються під захистом.

Продуктивність

Забезпечте продуктивність на будь-якій платформі, будь то в офісі або в дорозі, для спільного використання, спільної роботи та спілкування поза межами організації. Nextcloud забезпечує прозорий доступ до даних в будь-якому сховищі.

Спільнота

Постійні покращення та прозора модель розробки завдяки відкритому коду та широкій спільноті однодумців. Скористайтеся перевагами корпоративної підтримки, коли вона вам знадобиться.