Ascensio System SIA – провідна IT-компанія, розробник ONLYOFFICE. Головний офіс знаходиться в Ризі, Латвія. Команда розробників ONLYOFFICE були першими хто на основі HTML5 Canvas створив онлайн-редактори документів. Рішенням компанії вже користуються понад 5 мільйонів людей по всьому світу.

ONLYOFFICE

ONLYOFFICE – це офісний пакет, який включає в себе онлайн-редактори текстових документів, таблиць і презентацій, з високою сумісністю з форматами Microsoft Office і OpenDocument.

ONLYOFFICE надає безліч інструментів редагування і можливостей спільного редагування онлайн, забезпечуючи високу ефективність командної роботи і зручність обробки документів, що містять складне форматування і різні об’єкти.

ONLYOFFICE незамінний помічник для бізнесу. ПЗ включає в себе систему для управління проєктами та документами, корпоративну мережу, пошту, календар. Можливість працювати в одному додатку, без необхідності перемикатися між різними системами, підвищує рівень продуктивності і допомагає оптимізувати робочі процеси.

Переваги ONLYOFFICE

– Групові та індивідуальні налаштування прав доступу

– Інтеграція з Megapolis.DocNet

– Синхронізація з календарем, поштою, CRM

– Блокування файлу від небажаних змін

– Можливість відновити попередню версію

– Сумісність з популярними форматами файлів

– Юзер-френдлі інтерфейс

– Робота як в мобільних, так і десктопних додатках

– Висока гнучкість налаштування (зміна стилів, шрифтів, перевірка орфографії, автоматична розсилка і тд.)

– Наявність чату

– Можливість залишати коментарі

– Два режими спільного редагування: швидкий (зміни відображаються відразу ж), строгий (зміни відображаються тільки після збереження файлу)

– Налаштування прав доступу: перегляд, редагування, рецензування

– Відповідність стандартам безпеки (шифрування 256-bit AES, захищена передача даних JSON Web Token (JWT), доступ до порталу з безпечного протоколу HTTPS)

– Створення резервних копій та відновлення

– IP-безпека

– Двохфакторна аутентифікація

– Логування користувачів

Чому ONLYOFFICE?

Якість

Гнучкість

Безпека

Функціональність

Інтерактивність

Продуктивність