SOTI Connect IoT

Візьміть під контроль свій IoT

Спробувати безкоштовно

Що може SOTI Connect IoT?

Підтримка багатьох протоколів

Керуйте IoT-пристроями незалежно від протоколу зв’язку та виробника. SOTI Connect підтримує популярні протоколи IoT, такі як MQTT та REST.

Архітектура, керована даними

Впровадження підтримки нового IoT-пристрою  в консолі SOTI Connect, не чекаючи оновлення програмного забезпечення та без необхідності написання додаткових рядків коду, що скорочує час виходу на ринок IoT-рішень .

Проста реєстрація

Автоматичне виявлення нових пристроїв IoT в мережі і їх реєстрація та підготовка протягом декількох хвилин.

Безпека IoT-пристроїв

Надавайте сертифікати для захисту зв’язку з мережами, оновлюйте налаштування брандмауера для запобігання несанкціонованому доступу до пристрою, оновлюйте слабкі / незахищені паролі та встановлюйте оновлення програм / ОС для усунення вразливостей.

Робота з пристроями

Налаштуйте і включіть обмін даними між пристроями, такими як Wi-Fi і Bluetooth, налаштуйте параметри, які стосуються конкретного пристрою, і почніть на пристрої такі дії, як включення / вимикання підсвічування або друк тестової сторінки.

Розширений збір даних

Зберіть цінні відомості про стан пристрою, такі як рівень акумулятора, використання пам’яті, температура пристрою та багато іншого.

Правила автоматизації

Моніторинг IoT-пристроїв, автоматична видача попереджень та дій, коли на пристрої виконуються попередньо визначені умови. Автоматичні повідомлення для ІТ-персоналу та усунення проблеми при її виявленні, щоб запобігти простою пристрою.

Інтеграція з SOTI ONE

Автоматична інтеграція з SOTI Assist при виявленні проблем. Перегляд відомостей про пристрій за допомогою SOTI Central. Створюйте мобільні додатки, використовуючи SOTI Snap. Підтримка єдиного входу (SSO) через SOTI Identity.

Управління принтером? - Легко!

SOTI Connect вирішує основні проблеми управління принтером за допомогою функцій віддаленої підтримки, які скорочують час простою пристрою та перебої в робочому процесі.

Функції віддаленої підтримки

Забезпечують миттєвий доступ до кінцевих точок принтера і дозволяють організаціям негайно вирішувати проблеми.

Налаштування нових пристроїв

Архітектура, керована даними, підключає підтримку нових принтерів без необхідності оновлення програмного забезпечення або написання коду.

Автоматизація

Автоматичні сповіщення, коли на пристрої запускаються попередньо визначені умови, що значно скорочує час простою пристроїв AIDC.

SOTI Connect забезпечує централізоване, незалежне від виробника управління всіма принтерами в технологічній інфраструктурі організації.

Єдина платформа

Зменшіть вимоги до інфраструктури та навчання за рахунок об’єднання декількох рішень для управління пристроями в єдину платформу для управління мобільністю вашої організації та IoT-ініціативами.

Обслуговування

Зменшення витрат на обслуговування завдяки миттєвому та віддаленому налаштуванню принтерів.

Керування

Керуйте пристроями AIDC незалежно від протоколу зв’язку та вибирайте рішення для принтера, які найкраще відповідають вашому бізнесу.

Безпека

Посилення безпеки пристроїв AIDC за допомогою віддалених оновлень ОС і додатків, які виправляють вразливості, захищають доступ до корпоративних ресурсів і налаштовують параметри безпеки, такі як брандмауери, для запобігання отримання несанкціонованого доступу зовнішніх агентів до пристроїв.

Підтримка

Швидка підтримка нових пристроїв AIDC і скорочення часу виходу на ринок для розгортання рішень AIDC, а також спрощення ІТ-адміністраторам введення в експлуатацію нових пристроїв без особливих зусиль.

Моніторинг

SOTI Connect може відстежувати стан працездатності пристроїв і автоматично повідомляти ІТ-адміністраторів про наявність проблем з пристроєм і часто автоматично усувати проблему, виконуючи попередньо налаштовані дії.

Технічні вимоги

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:
• Windows 10 (оновлення, як мінімум до Anniversary)
або
• Windows Server 2016
•.NET Framework 4.7

Примітка: користувач повинен мати права адміністратора. Політики IT-домену повинні дозволяти локальному адміністратору відкривати порти.

ВИМОГИ ДО БАЗ ДАНИХ:
• SQL Server 2016 або SQL Server 2016 Express

Примітка: користувач в SQL Server повинен мати дозволи на створення, внесення та видалення бази даних.

• MongoDB 4.0

Користувач MongoDB повинен мати права на створення, внесення та видалення бази даних.

Примітка: вимоги можуть відрізнятися в залежності від версії SOTI Connect

ПРОТОКОЛИ:
• MQTT
• Google Chrome
• REST
• Mozilla Firefox