SOTI запускає нову, спрощену модель ліцензування та ціноутворення, залишаючи варіант тільки підписки і відмовляючись від перманентних ліцензій.

Нове ціноутворення дозволить вибрати кращий варіант покупки одного продукту або ж бандла, який дозволить закрити всі необхідні прогалини в управлінні і захисту.

Платформа SOTI ONE – це інтегрований набір рішень, призначених для зменшення витрат, складності та простоїв, пов’язаних з критичною для бізнесу мобільністю. Складена із семи революційних продуктів, платформа SOTI ONE допомагає компаніям знімати функціональні силоси, виключати час простою, швидше створювати додатки, керувати всіма мобільними пристроями та пристроями IoT в одному місці та надавати діючі відомості.

Платформа SOTI ONE робить мобільні та IoT бізнес-операції простішими, розумнішими та надійнішими.

Важливо! Якщо ви вже є клієнтом, партнером чи плануєте використовувати або продавати продукти SOTI  – зв’яжіться з нами для поновлення пропозицій та отримання інформації.

buy@corewin.com.ua | your@corewin.com.ua


SOTI є перевіреним лідером у створенні інноваційних рішень, що знижують витрати та складність бізнес-критичної мобільності та ІОТ. Два десятиліття успіху SOTI створили міцне партнерство з провідними постачальниками мобільних платформ і виробниками пристроїв. Ці стосунки дають неперевершене розуміння нових технологій та галузевих тенденцій до того, як вони відбудуться. SOTI – перевірений новатор – чітке бачення, лазерна спрямованість зробили лідером на ринку нових рішень для мобільності бізнесу.