TIBCO Spotfire використовує унікальний тристоронній підхід до бізнес-аналітики (BI): занурення в дані, розумна аналітика, інсайти в режимі реального часу.

ЗАНУРЕННЯ У ДАНІ (імерсивна аналітика)

Сучасні інструменти бізнес-аналітики мають два загальних режимів взаємодії: імерсивні дослідження та інформаційні панелі. Інформаційна панель – це візуалізація, розроблена для добре зрозумілої бізнес-цілі. Наприклад, панель прогнозу продажів показує відповіді на такі питання, як: «Чи досягну я своїх планів з доходів в цьому кварталі?» «Які торгові представники працюють найкраще?» «Які регіони працюють найкраще?».

Аналітики створюють інформаційні BI-панелі для людей, яким потрібні відповіді. Спеціаліст переглядає інформаційні панелі. Мислення прямує шляхом, передбаченим автором цієї BI-панелі. Працівники розумової праці, навпаки, використовують імерсивну бізнес-аналітику для випадкових досліджень. Замість того щоб сприймати чужі думки, вони думають самі. Цей інструмент допомагає їм зануритися в дані, досліджувати зв’язку і знаходити корисні ідеї.

Панелі моніторингу надають відповіді на зрозумілі проблеми. Прогнози продажів, фінансові звіти, маркетингові лідери. Імерсивна бізнес-аналітика допомагає працівникам розумової праці досліджувати. Відкриття ліків, розвідка нафти, конкурентна розвідка, взаємодія з клієнтами. Панелі моніторингу Spotfire мають ефект присутності і дозволяють аналітикам знаходити несподівані ідеї. Він також показує «алгоритм, який ховається за кнопкою».

РОЗУМНА АНАЛІТИКА: BI, ЗАСНОВАНА НА ДАНИХ

Друга область диференціації – розумна бізнес-аналітика, заснована на Data Science. Кожна компанія намагається отримати більше користі від Data Science і машинного навчання. Більшість компаній не можуть дозволити собі найняти десятки фахівців по даних. Бізнес-аналітика, заснована на Data Science, поміщає прогнозну аналітику, прогнози і алгоритми в візуальний контекст. Spotfire дозволяє легко вбудовувати алгоритми аналізу даних в візуалізації. Надання інформації про Data Science через візуальний інтерфейс, дозволяє будь-кому, не тільки фахівцям по даних, отримати доступ до раніше недоступної, але надзвичайно цінної інформації.

За словами Мішель Лейсі з компанії Bayer Precision Agriculture, клієнта TIBCO, «Spotfire допомагає нам реалізувати різні алгоритми завдяки кліку на одну кнопку».

В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ: ПОТОКОВА АНАЛІТИКА

Нарешті, в реальному часі. Spotfire вбудовує в себе движок потокової аналітики, надаючи користувачам панелі управління доступ до даних в реальному часі і, отже, до аналітичних даних в інструменті бізнес-аналітики. Візуалізації відображають дані в русі в міру їх зміни. Галузеві аналітики називають цю унікальну модель потоковою бізнес-аналітикою. Потокова бізнес-аналітика стає важливою для цифрової трансформації. Аналітики можуть досліджувати будь-яку особу, місце або предмет, які пов’язані між собою.

Візуалізації нижче показують дані в реальному часі, отримані при моделюванні аеродинамічної труби Формули-1. Місцеперебування на обраному треку і показання датчика показують стан симуляції в реальному часі.

Зворотний зв’язок в реальному часі в контексті історії має важливе значення. Червоний колір означає, що ця конфігурація гірше, ніж краще коло. Зелені зони показують кращі показники. У вас є тільки кілька секунд на прийняття рішення? З першого погляду ви можете помітити, що, хоча поточна швидкість хороша, гальма перегріваються. Ми цього хочемо? Чи повинні ми відрегулювати гальма на цій трасі, тому що це кращий баланс?

Завдяки зворотньому зв’язку в реальному часі навчання відбувається швидше. Це навчання і можливість швидко приймати рішення може стати вирішальним на межі перемоги або поразки.

МАЙБУТНЄ АНАЛІТИКИ - ЦЕ ЗАНУРЕННЯ У ДАНІ, РОЗУМНА АНАЛІТИКА, ІНСАЙТИ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Інші інструменти бізнес-аналітики, орієнтовані на панель інструментів, – фантастичний інструмент. Але для бізнес-аналітики з ефектом присутності, орієнтованої на Data Science і, яка працює в режимі реального часу, Spotfire – кращий інструмент. TIBCO Spotfire і нове програмне забезпечення TIBCO Cloud Data Streams тепер доступні в TIBCO Connected Intelligence Cloud.