Tableau: розробка, навчання

Як офіційний партнер, ми пропонуємо послуги наших фахівців з розробки дешбордів, налаштування та навчання роботі з платформою візуалізаціі даних Tableau.

Наш BI Tableau developer допоможе з підготовкою даних до аналітики та проведе персональні або корпоративні уроки по роботі з програмою.

Ми пропонуємо

Розробка Tableau

Потрібні додаткові руки для побудови звітів? Наші фахівці зможуть стати помічниками для прискорення робіт і підвищення ефективності.

Покращення звітів

Оцінка дизайну звітів і рекомендації по їх покращенню. Дизайн звітів – це не просто краса, а й підвищення ефективності розуміння даних.

Інтеграція з R

Tableau легко інтегрується з мовою статистичного програмування R. Наша команда допоможе провести нтеграцію та побудувати статистичні моделі.

Troubleshooting

Виникли питання в роботі з Tableau? Розберемося з джерелами, базами даних, підключеннями, правами доступу і просто помилками в аналітиці.

Вбудована аналітика

Tableau Embedded Analytics інтегрує потужні можливості BI безпосередньо в сторонню програму або веб-портал. Iнтегруємо та налаштуємо аналітичне рішення до потрібної платформи за допомогою API.

Бізнес-аналітика даних

Потрібна одноразова аналітика корпоративних даних? Зріз, звіт, візуалізація або прогнозування показників. Наші аналітики до ваших послуг.

Кращі практики візуалізації

Семінар з найбільш вдалим типам і прикладами аналітики даних в Tableau допоможе підвищити прозорість одержуваних результатів і прискорити їх отримання.

Навчальний воркшоп по Tableau

Спільне створення прототипів і вивчення даних дозволить задавати питання прямо по ходу робіт. Мета: дати розуміння того, як працює Tableau і знання для самостійної роботи.

Корпоративне навчання

Тільки починаєте впроваджувати Tableau в компанії? Ми навчимо аналітичний відділ працювати з Tableau і правильній підготовці даних для швидкого старту.

Вступна лекція

Що таке BI, з чим його їдять, які бувають види візуалізації, архітектура продуктів Tableau, базові правила роботи з джерелами і багато іншого.

Deep dive

Розширений курс навчання для аналітиків, що вже мають базові знання роботи в системах BI і безпосередньо в Tableau. Удосконалення навичок та розширення використовуваних прототипів аналітики.

Розробка індивідуального курсу

Складання навчального курсу за індивідуальним замовленням. Отримайте конкретні знання, які є актуальними для роботи саме з вашими даними і джерелами.

Навчальні матеріали

Окрім сайту ми також ведемо канал на Youtube. Серед відео на Youtube є огляди Tableau, speed-тести, навчальні відео по роботі з інтерфейсом і функціоналом платформи.

Плюс є Telegram-канал, в якому публікуємо цікаві матеріали по бізнес-аналітиці (в тому числі й Tableau) та роботі з BigData.

Youtube
Telegram

Тріальні версії продуктів

Tableau Desktop
Tableau Server
Tableau Prep
Tableau Online

Аналізувати дані стало ще простіше