Tableau – компанія, заснована в 2003 році в Сіетлі, штат Вашингтон. Основний напрямок – розробка програмного забезпечення для аналітики і візуалізації даних.

Протягом декількох останніх років Tableau утримує лідерські позиції на світовому ринку програмних продуктів BI і є прикладом якості програм для роботи з big data.

CoreWin – офіційний партнер Tableau в Україні.

Вартість планів підписки

Ефективна платформа аналітики Tableau дозволяє передавати дані всім користувачам. Почніть з вибору варіанту розгортання, а потім виберіть правильне поєднання типів користувачів для вирішення всіх аналітичних задач і отримання відповідей на ключові питання.

Виберіть тип розгортання

Tableau Creator

$70 user/month*

включає: продукти DESKTOP, PREP і одну ліцензію SERVER Creator

потужний набір продуктів, який дозволить провести наскрізний робочий процес аналітики

Tableau Explorer

$35 user/month*

включає: одну ліцензію SERVER Explorer

досліджуйте дані і швидше відповідайте на питання за допомогою повної аналітики

мінімальна закупка: 5 ліцензій

Tableau Viewer

$12 user/month*

включає: одну ліцензію SERVER Viewer

переглядайте та взаємодійте з панелями моніторингу та візуалізацією

мінімальна закупка: 100 ліцензій

Tableau Creator

$70 user/month*

включає: продукти DESKTOP, PREP та одну ліцензію ONLINE Creator

потужний набір продуктів, який дозволить провести наскрізний робочий процес аналітики

Tableau Explorer

$42 user/month*

включає: одну ліцензію ONLINE Explorer

досліджуйте дані і швидше відповідайте на питання за допомогою повної аналітики

мінімальна закупка: 5 ліцензій

Tableau Viewer

$15 user/month*

включает: одну лицензию ONLINE Viewer

переглядайте та взаємодійте з панелями моніторингу та візуалізацією

мінімальна закупка: 100 ліцензій

*на щорічній основі в гривні за комерційним курсом на день оплати

Продукти Tableau

Tableau Desktop

Залиште звичайні діаграми в минулому.

Візуальна аналітика в режимі реального часу дає можливість для необмежених досліджень даних. Інтерактивні інформаційні панелі допомагають побачити приховану інформацію за лічені хвилини.

.

 • Доступ до великої кількості даних

  Отримайте більше від даних разом з Tableau:

  • підключення до джерел даних локально або в хмарі – будь то big data, SQL-бази, електронні таблиці або хмарні додатки, наприклад, Google Analytics і Salesforce
  • доступ і об’єднання розрізнених даних без написання коду
  • управління метаданими для оптимізації джерел даних (для просунутих користувачів)
 • Відповіді на більш глибокі питання

  Швидкі, потужні обчислення, перетягування опорних ліній і прогнозів, перегляд статистичних зведень – Tableau дозволить заглянути в саму суть. Аналіз отриманих тенденцій, побудова регресій і кореляцій виявить нові можливості і допоможе прийняти обґрунтоване рішення.

 • Залучення користувачів

  Створення інтерактивних візуалізацій, які залучать колег в процес обговорення і спонукають їх задавати нові питання. Як результат – таке необхідне в Україні поглиблення культури співробітництва та розширення впливу нових ідей.

 • Витяг даних з оперативної пам'яті

  Робота в офлайн-режимі зі збереженням даних в оперативній пам’яті і їх подальшим завантаженням – тепер це можливо навіть на ноутбуці. Продукти Tableau створені з урахуванням останніх технологій комп’ютерної графіки.

 • Спільне використання

  Робота з даними відтепер проходить в абсолютно новому форматі. Перевагами візуалізації в Tableau Server або Tableau Online можуть користуватись всі співробітники компанії в будь-який час.

 • Аналітика для будь-яких пристроїв

  Прийшов час, коли контент повинен працювати на будь-якому пристрої. Саме тому Tableau розробили простий і потужний інструмент, який допомагає створювати і налаштовувати інформаційні dashboard’и як для настільних комп’ютерів, так для планшетів і телефонів.

 • Оновлення Tableau Desktop

  Компанія Tableau вже багато років поспіль отримує міжнародні нагороди завдяки постійному розвитку і вдосконаленню. Новий реліз завжди «чекає за рогом».

Tableau Server

Управління, що розширює можливості бізнесу.

Централізоване управління метаданими і правилами безпеки дає можливість надавати користувачам доступ до загальної інформації. Прозорість роботи з великими обсягами даних в Tableau Server дозволяє оптимізувати і спростити аналітичний процес.

Корисність інформації тепер не обмежена рамками заданих параметрів і стандартними типами діаграм. Інтерактивне середовище дозволить подивитися на дані під різними кутами і отримати максимально об’єктивний аналіз. Клієнти віддають перевагу Tableau Server за простоту в розгортанні, інтеграції і масштабованості, а також за високу надійність. Вам більше не потрібно вибирати між для доступом для користувачів і захистом даних.

 • Доступ до джерел даних

  Безпечно підключайтеся до будь-якого джерела даних локально або в хмарі. Створюйте та обмінюйтеся даними між співробітниками. Працюйте з популярними корпоративними джерелами даних, такими як Cloudera Hadoop, Oracle, AWS Redshift, Teradata, Microsoft SQL Server та інші. Також є спеціально розроблений веб-коннектор і API Tableau для доступу до сотень інших джерел даних.

 • Безпека даних

  Незалежно від того, чи використовуєте ви Active Directory, Kerberos, OAuth або інші стандарти, Tableau плавно інтегрується з існуючими протоколами безпеки.

  • Керуйте аутентифікацією на рівні користувачів і груп
  • Контролюйте безпеку своєї бази даних дозволами на передачу даних і фільтрацію на рівні рядків
  • Забезпечте безпеку користувачів і контенту завдяки численним варіантам налаштувань і детальних групових політик
 • Гнучке розгортання

  Незважаючи на те, де зберігаються дані (локально або в хмарі), Tableau Server дасть можливість для інтеграції з існуючою інфраструктурою.

  • Встановіть Tableau Server локально, забезпечивши максимальний контроль безпеки даних, що використовуються
  • Встановіть продукт в публічній хмарі за допомогою AWS, Azure або Google Cloud Platform, використовуючи існуючі хмарних інвестиції
 • Потужний моніторинг і управління

  Платформа Tableau легко встановлюється, масштабується і контролюється. Завдяки швидкому управлінню дозволами для джерел даних і візуальному відстеженню використання, програма дозволяє моніторити:

  • контент
  • користувачів
  • ліцензії
  • продуктивність
 • Завжди актуальна аналітика

  Підсилюйте свій бізнес, надаючи аналітику вашим співробітникам, клієнтам, партнерам і постачальникам там, де вона потрібна. Впроваджуйте інтерактивні dashboard’и в існуючі бізнес-портали, такі як Salesforce, SharePoint або Jive.

 • Надійність

  Висока доступність, надійна міграція при переході на інший ресурс, швидке відновлення після збоїв – ось чому найбільші компанії в світі вибирають Tableau для своєї корпоративної аналітики.

 • Здатність до масштабування

  Сьогоднішні потреби бізнесу швидко змінюються і еволюціонують. Легко масштабуйте аналітику даних, завжди тримаючи руку на пульсі подій. Архітектура Tableau підтримує безшовне масштабування без простою бізнесу. А також простий перехід на нове обладнання.

Tableau Online

Спільна робота в хмарі.

Tableau Online – це повністю розміщений в хмарі інструмент аналітики. Публікуйте інформаційні панелі і діліться своїми результатами. Запропонуйте колегам або клієнтам вивчити всі можливості інтерактивної візуалізації та роботи з точними і вже зрозумілими даними.

Взаємодія і редагування відразу в мережі Інтернет дає можливість досліджувати дані і ділитися аналітикою з будь-якої точки планети. Працюйте з інформацією «на льоту». Онлайн робота дозволить максимально заощадити час за рахунок оперативного доступу до даних.

 • Економія ресурсів

  Починайте роботу в лічені хвилини, поступово додаючи користувачів по мірі зростання ваших потреб. Tableau Online – це повністю розгорнуте в хмарі рішення, тому вам ніколи не доведеться налаштовувати сервери, управляти оновленнями програмного забезпечення або масштабувати апаратну ємність.

 • Доступ до будь-яких даних з будь-якої точки світу
  • Підключення до хмарних баз даних (Amazon Redshift і Google BigQuery)
  • Автоматичне оновлення даних з веб-додатків (Google Analytics і Salesforce)
  • «Живі» запити в локальних базах або ж за розкладом
 • Безпека

  Легко контролюйте користувачів і доступ до даних завдяки політикам безпеки. Інфраструктура Tableau Online відповідає всім вимогам SOC 2 (Service Organization Control).

Tableau Prep

Підготуйте свої дані для аналізу.

Tableau Prep – це інструмент ETL (Extract, Transform, and Load), який значно скорочує час підготовки даних. Дата-аналітики витрачають близько 80% часу не на складання візуалізації, а саме на підготовку даних.

Tableau Prep змінює це раз і назавжди. Він дозволяє більшій кількості людей швидше приступити до аналізу, допомагаючи їм швидко і точно комбінувати, приводити в потрібну форму і чистити дані.

 • Цілісна картина даних

  Завдяки трьом варіантам представлення даних, ви можете переглядати їх на рівні рядків, профілів кожного стовпчика і всього процесу підготовки даних. У користувача є можливість вибрати з яким видом відображення даних працювати, виходячи з поставленого завдання.

 • Оперативні результати

  Для зміни будь-якого з значень необхідно просто його вибрати і внести потрібні правки. Коли редагується тип з’єднання, результати відразу оновлюються. При кожній дії миттєво видно зміни навіть у мільйонах рядків даних. Tableau Prep дає свободу для будь-яких експериментів з даними без наслідків.

 • Швидка робота завдяки «розумним функціям»

  Використовуйте розумні функції для усунення загальних проблем підготовки даних. Tableau Prep використовує нечітку кластеризацію для перетворення повторюваних завдань, таких як групування за вимовою, в операції з одним клацанням миші.

 • Підключення до більшої кількості даних

  Підключення до даних локально або в хмарі, будь то база даних або електронні таблиці. Доступ, об’єднання і очищення розрізнених даних без написання коду. Tableau Prep грамотно проводить операції в базі даних, дозволяючи використовувати існуючі інвестиції для швидкого виконання роботи.

 • Легкий процес аналізу

  Підготовлені дані просто відкриваються за допомогою Tableau Desktop або так само легко ними можна поділитися з іншими колегами через Tableau Server або Tableau Online. Така корисна інтеграція всіх продуктів Tableau, допомагає скоротити час між підготовкою даних і аналітикою, щоб поліпшити результати бізнесу.

Порівняння функціоналу

CREATOR

EXPLORER

VIEWER

Доступ

Веб та мобільний доступ

Вбудований контент

+

+

+

+

+

+

Взаємодія

Взаємодія з візуалізацією і панелями моніторингу

Завантаження візуалізації як зображення (.pdf, .png)

Завантаження підсумкових даних

Завантаження повних даних

Створення і спільне використання власних версій дешбордів

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

Спільна робота

Коментар на панелі інструментів або візуалізації

Створення підписки на свої звіти

Отримання сповіщень, керованих даними

Створення підписки для інших

Створення попереджень, заснованих на даних

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

Створення

Редагування існуючих листів і візуалізацій

Створення і публікація нового листа з існуючого джерела даних

Створення і публікація нового листа з новим джерелом даних

Створення і публікація нових джерел даних

Створення нового листа на основі попередньо створених Dashboard’ів

+

+

+

+

+*

+

+

Підготовка даних

Створення нових потоків даних (.tfl)

Редагування та зміна потоків даних (.tfl)

Експорт даних (.tde, .hyper або .csv)

+

+

+

Управління

Управління користувачами і дозволами

Управління контентом і сертифікація джерел даних

Адміністрування сервера

+

+

+**

+

+

*тільки в Tableau Online
**тільки в Tableau Server

Аналізувати дані стало ще простіше