TIBCO Software Inc., світовий лідер в області корпоративних даних, дає своїм клієнтам можливість підключатися, уніфікувати і впевнено прогнозувати бізнес-результати, вирішуючи найскладніші у світі завдання, пов’язані з даними. Цієї осені TIBCO оголосила про запуск TIBCO Any Data Hub – всеосяжного проєкту управління даними, що охоплює розподілені середовища даних. Платформа закриває потреби на точні та однорідні дані в масштабах всієї організації з довірою і контролем, об’єднуючи ІТ та бізнес.

Організації продовжують стикатися з проблемами управління суперечливими даними і уніфікації інструментів та підходів, необхідних для того, щоб взяти під контроль такі дані. TIBCO Any Data Hub зменшує ці складності і пропонує спрощену стратегію обробки даних для розподілених середовищ даних. TIBCO допомагає організаціям створювати сучасні архітектури даних, такі як фабрика даних, логічне сховище даних або «дані як послуга». TIBCO Any Data Hub виключає дублювання, пов’язане з даними, командами і технологіями, і, з огляду на гнучкість, надає точні та актуальні дані, необхідні для розуміння та управління бізнесом. Центральним елементом стратегії TIBCO Any Data Hub є недавно випущена версія TIBCO Data Virtualization. Оновлення охоплює ряд поліпшень, які дозволяють клієнтам розкласти по поличках розрізнені дані та надати їм єдиної форми.

TIBCO Data Virtualization 8.3 підтримує значно розширений набір адаптерів даних. Завдяки TIBCO Data Virtualization клієнти тепер можуть підключатися до більш ніж 300 джерел даних, включаючи підтримку потокових джерел, таких як Apache Kafka, OSIsoft і уніфіковану архітектуру OPC. Крім того, тепер він доступний в Microsoft Azure Marketplace разом з поточними пропозиціями AWS Marketplace та має опцію Dockerfile.

Підтримуючи стратегію TIBCO «разом краще», платформа TIBCO Any Data Hub підтримує більш тісну інтеграцію всього портфеля компанії, включаючи інтеграцію з TIBCO Cloud Integration, TIBCO Cloud Mashery, TIBCO Cloud Metadata Management і TIBCO EBX. Це дозволяє клієнтам створювати архітектуру «дані як послугу» та комплексний підхід для визначень даних, одного каталогу даних, однієї точки доступу, однієї моделі безпеки і однієї системи управління.

«В ідеальному світі з досконалими системами та архітектурою, яка не змінюється, не було б необхідності в інструментах і технологіях, таких як управління основними даними та віртуалізація даних. Однак, ми живемо в світі, де організації шукають рішення, які допоможуть впоратися з величезною кількістю проблем, пов’язаних з даними. Ми стали свідками значного збільшення обсягу даних і еволюції систем і архітектур, які генерують і контролюють ці дані. Розробка TIBCO Any Data Hub спрощує весь процес для клієнтів шляхом уніфікації інструментів і підходів, необхідних для створення повноцінної «картини» даних, яка буде мати істотний вплив на бізнес».

Марк Палмер, старший віце-президент по розробці в TIBCO