Цей рік видався достатньо складним та не схожим на жоден попередній. Ми зіштовхнулись з непередбаченими обставинами та повинні бути максимально гнучкими і неупередженими. Саме тому, цьогорічна конференція PMI буде присвячена переосмисленню управління проєктами та продуктами. І чудовою новиною є те, що організатори включили до своєї програми литовське рішення WiseTeam.

У своєму анонсі вони зазначили, що WiseTeam – це гнучке рішення з широкими можливостями налаштування, яке має всі функції, необхідні для ефективної повсякденної роботи і управління проєктами. WiseTeam дозволяє користувачам планувати, відстежувати і виконувати всі дії з управління проєктами в рамках проєктного циклу і за його межами.

Бути частиною такого заходу – це висока відзнака для рішень зі сфери Project Management. Адже Інститут управління проєктами (PMI) – це провідна світова організація з 50-річною історією, яка розробляє стандарти, яких дотримується увесь світ.

Інститут управління проєктами

Створює стандарти та проводить наукову та освітню діяльність в сфері управління проєктами і менеджменту. Волонтери PMI публікують статті, книги, журнали, проводять конференції, семінари, тренінги та організовують вебінари по всьому світу. Найбільшу популярність PMI отримала завдяки розробці керівництва з управління проєктами (A Guide to the Project Management Body of Knowledge). Написане «Керівництво PMBOK®» було визнано Американським Національним Інститутом Стандартів (American National Standards Institute or ANSI). У 2012 році процеси управління проєктами, описані в Керівництві PMBOK® 4-го видання, були адаптовані Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO-21500-Standard-for-Alignment-with-PMBOK-Guide). Також PMI проводить акредитацію в галузі управління проєктами, яка є однією з найбільш поширених і визнаних сертифікацій для керівників проєктів.